https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 79

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1987. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény, eredeti, sérült tokban, igazolvánnyal T:AU
1
33694.

1987. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény, eredeti, sérült tokban, igazolvánnyal T:AU

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1995. "Tűzoltó Szolgálati Érem 10 év után" fém kitüntetés mellszalag nélkül (36mm) T:AU
1
33695.

1995. "Tűzoltó Szolgálati Érem 10 év után" fém kitüntetés mellszalag nélkül (36mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Bognár György (1944-) 1996. "A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" jelzett Ag emlékérem díszkartonban (~5,8g/0.835/27mm) T:PP
1
33696.

Bognár György (1944-) 1996. "A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" jelzett Ag emlékérem díszkartonban (~5,8g/0.835/27mm) T:PP

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
2009. 2xklf "MÉE" jelvény, bronz és ezüstpatinázott fém T:UNC
1
33697.

2009. 2xklf "MÉE" jelvény, bronz és ezüstpatinázott fém T:UNC

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
DN "Kossuth-címer" festett bronz jelvény T:AU
1
33698.

DN "Kossuth-címer" festett bronz jelvény T:AU

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
DN "Nemzetközi Párbeszéd Elősegítéséért Parancsnoki Középkereszt" aranyozott, zománcozott kitüntetés nyakszalagon (50x50mm) T:AU Márton 96/1
1
33699.

DN "Nemzetközi Párbeszéd Elősegítéséért Parancsnoki Középkereszt" aranyozott, zománcozott kitüntetés nyakszalagon (50x50mm) T:AU
Márton 96/1

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
2
 
DN "Szent István denár / MÉE" tagsági jelvény, hátlapján a tulajdonos tagsági száma T:AU,XF
1
33700.

DN "Szent István denár / MÉE" tagsági jelvény, hátlapján a tulajdonos tagsági száma T:AU,XF

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
DN 10db koronás, magyar címeres, műgyantás fém jelvény (18x9mm) T:UNC
1
33701.

DN 10db koronás, magyar címeres, műgyantás fém jelvény (18x9mm) T:UNC

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Belgium ~1880-1900. "A Belga Életmentők Királyi és Központi Társaságának érdemérme" aranyozott fém kitüntetés fül nélkül, hátoldalán névre szóló gravírozással (33mm) T:XF karc, ph, letört fül Belgium ~1880-1900. "Belgian Royal Society Of Rescuers Medal" gilt metal decoration without ear, with name engraving on the back (33mm) C:XF scratch, edge error, missing ear
1
33702.

Belgium ~1880-1900. "A Belga Életmentők Királyi és Központi Társaságának érdemérme" aranyozott fém kitüntetés fül nélkül, hátoldalán névre szóló gravírozással (33mm) T:XF karc, ph, letört fül Belgium ~1880-1900. "Belgian Royal Society Of Rescuers Medal" gilt metal decoration without ear, with name engraving on the back (33mm) C:XF scratch, edge error, missing ear

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
 
Belgium 1905. "1865-1905. - II. Lipót uralkodásának 40. évfordulója alkalmából" aranyozott bronz kétoldalas emlékérem mellszalagon T:XF Belgium 1905. "1865-1905. - 4th anniversary of Leopold II's reign" gilded bronze two-sided medallion with ribbon C:XF
1
33703.

Belgium 1905. "1865-1905. - II. Lipót uralkodásának 40. évfordulója alkalmából" aranyozott bronz kétoldalas emlékérem mellszalagon T:XF
Belgium 1905. "1865-1905. - 4th anniversary of Leopold II's reign" gilded bronze two-sided medallion with ribbon C:XF

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Csehszlovákia 1938. "Csehszlovákia megalakulásának 20. évfordulója 1918-1938" bronz kitűző. Szign.: Ladislav Majersky (~20x19mm) T:AU,XF patina Czechoslovakia 1938. "20th Anniversary of the founding of Czechoslovakia 1918-1938" bronze pin. Sign.: Ladislav Majersky (~20x19mm) C:AU,XF patina
1
33704.

Csehszlovákia 1938. "Csehszlovákia megalakulásának 20. évfordulója 1918-1938" bronz kitűző. Szign.: Ladislav Majersky (~20x19mm) T:AU,XF patina Czechoslovakia 1938. "20th Anniversary of the founding of Czechoslovakia 1918-1938" bronze pin. Sign.: Ladislav Majersky (~20x19mm) C:AU,XF patina

 
The item is not available
Starting price:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Number of bids:
0
 
Csehszlovákia ~1980. "Körmöcbányai Pénzverde" műgyantás fém jelvény (6pcs) T:AU Czechslovakia ~1980 "Mincovňa Kremnica" resin metal badge (6pcs) C:AU
1
33705.

Csehszlovákia ~1980. "Körmöcbányai Pénzverde" műgyantás fém jelvény (6pcs) T:AU Czechslovakia ~1980 "Mincovňa Kremnica" resin metal badge (6pcs) C:AU

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment