Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 79
3280008
33681
480
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1970-1980. "A 20 éves lakóbizottsági munkáért " aranyozott, műgyantás fém jelvény műanyag tokban T:AU
1 200 HUF
3280426
33682
480
Numismatics
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, tokban T:AU,XF NMK 712.
1 600 HUF
3276813
33683
480
Numismatics
DN(~1970-1980) "Oroszlányi Szénbányák 10 éves Törzsgárda " fém jelvény + "D4D" (December 4. Drótművek ) zománcozott fém jelvény "Villamosenergia Ipar 10 év hűségért " fém jelvény + "BAV (Bányászati Aknamélyítő Vállalat) Törzsgárda " 10 év - 20 év - 25 év (3xklf) zománcozott fém jelvény T:AU-VF, patina, kicsi zománchiba
2 000 HUF
3237550
33684
480
Numismatics
~1970 "Szakma Ifjú Mestere" műanyag - bronz kompozit kitüntetés műgyantás színezéssel, miniatűrrel, tokban (41x41mm) T:AU rátét mozog
1 000 HUF
3275874
33685
480
Numismatics
~1970. "Veszprém Megyéért " aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűr jelvénnyel, eredeti tokban T:AU
1 800 HUF
3259235
33686
480
Numismatics
1970-1980. "Munkásőrség " műgyantás, ötéves szolgálati jelvény T:UNC
1 000 HUF
3171009
33688
480
Numismatics
1970-1980. "Vállalati Tűzoltó " műgyantás, aranyozott fém sapkajelvény (34x34mm) T:AU
1 800 HUF
3117635
33689
480
900
Numismatics
~1970-1980. "C vitorlázórepülő vizsgajelvény" zománcozott fém jelvény (19mm) T:XF 3235190
33690
480
Numismatics
~1970-1980. "MÁV Szolgálati Emlékérem" 40 év után műgyantás jelvény sérült tokban, miniatűr jelvénnyel T:AU
1 400 HUF
3271117
33691
480
180000
Numismatics
1978. "Magyar Népköztársaság Érdemrendje" zománcozott, aranyozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:AU Hungary 1978. "Order of Merit of the Hungarian People's Republic" enamelled, gilt, hallmarked Ag decoration with original ribbon, with miniature on thin ribbon C:AU NMK 593.
180 000 HUF
3278980
33692
480
Numismatics
~1970-1980. "Szocialista Brigád" műgyantás fém kitüntető jelvény, műanyag tokban, miniatűrrel (29x) T:AU,XF
2 000 HUF
2364731
33693
480
13000
Numismatics
13 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house