Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 79

1970-1980. "A 20 éves lakóbizottsági munkáért" aranyozott, műgyantás fém jelvény műanyag tokban T:AU
33681.

1 200 HUF

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, tokban T:AU,XF NMK 712.
33682.

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, tokban T:AU,XF
NMK 712.

1 600 HUF

DN(~1970-1980) "Oroszlányi Szénbányák 10 éves Törzsgárda" fém jelvény + "D4D" (December 4. Drótművek) zománcozott fém jelvény "Villamosenergia Ipar 10 év hűségért" fém jelvény + "BAV (Bányászati Aknamélyítő Vállalat) Törzsgárda" 10 év - 20 év - 25 év (3xklf) zománcozott fém jelvény T:AU-VF, patina, kicsi zománchiba
33683.

2 000 HUF
16

~1970 "Szakma Ifjú Mestere" műanyag - bronz kompozit kitüntetés műgyantás színezéssel, miniatűrrel, tokban (41x41mm) T:AU rátét mozog
33684.

1 000 HUF

~1970. "Veszprém Megyéért" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűr jelvénnyel, eredeti tokban T:AU
33685.

1 800 HUF

1970-1980. "Munkásőrség" műgyantás, ötéves szolgálati jelvény T:UNC
33686.

1 000 HUF

1970-1980. "Vállalati Tűzoltó" műgyantás, aranyozott fém sapkajelvény (34x34mm) T:AU
33688.

1 800 HUF

~1970-1980. "C vitorlázórepülő vizsgajelvény" zománcozott fém jelvény (19mm) T:XF
33689.

900 HUF
2,44
2,81

~1970-1980. "MÁV Szolgálati Emlékérem" 40 év után műgyantás jelvény sérült tokban, miniatűr jelvénnyel T:AU
33690.

1 400 HUF

1978. "Magyar Népköztársaság Érdemrendje" zománcozott, aranyozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:AU Hungary 1978. "Order of Merit of the Hungarian People's Republic" enamelled, gilt, hallmarked Ag decoration with original ribbon, with miniature on thin ribbon C:AU NMK 593.
33691.

1978. "Magyar Népköztársaság Érdemrendje" zománcozott, aranyozott, jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:AU
Hungary 1978. "Order of Merit of the Hungarian People's Republic" enamelled, gilt, hallmarked Ag decoration with original ribbon, with miniature on thin ribbon C:AU
NMK 593.

180 000 HUF
487,80
562,50

~1970-1980. "Szocialista Brigád" műgyantás fém kitüntető jelvény, műanyag tokban, miniatűrrel (29x) T:AU,XF
33692.

2 000 HUF

33693.

13 000 HUF
35,23
40,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF