Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 79

1954. "1954. évi Dunai Árvízvédelemért" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, tokban T:AU
33669.

2 400 HUF

1954. "Szocialista Munkáért Érdemérem" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, dombornyomott Rákosi-címeres dísztokban T:AU az eredeti tű a mellszalagról hiányzik NMK 603.
33670.

8 000 HUF

1956(?) Kossuth-címeres, dátumos (1956.X.23) zománcozott jelvény (16x15mm) T:AU
33671.

2 600 HUF
7,05

1957. "Bányász Szolgálati Érdemérem arany fokozata" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon T:AU
33672.

1 000 HUF

1958. "5 és 15 éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz és ezüstpatinázott bronz kitüntetések mellszalag nélkül (3db/2xklf) T:AU,XF kopott ezüstözés
33673.

1 200 HUF

~1960. "A Balesetmentes Közlekedésért" autóra felcsavarozható bronz jelvény, III. fokozat, 31308. sorszám (82x97mm) T:XF
33674.

1 000 HUF

1964. "A Magyar Munka Érdemrend ezüst fokozata" ezüstözött, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban, miniatűrrel szalagsávon T:AU ezüstözés kopás, patina
33675.

2 000 HUF

1969. "A Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, eredeti tokban T AU
33676.

1 600 HUF

1970. 2xklf zománcozott és műgyantás "Magyar Posta" törzsgárda jelvény, egyik törött tűvel T:XF
33677.

1 200 HUF

~1970-1980. "250 ezer km balesetmentesen" festett fém autójelvény csavaros hátlappal (71x96mm) T:XF kopott festés
33678.

1 400 HUF

~1970. "Törzsgárda - Népi Ellenőrzés" ezüstözött, műgyantás bronz emlékérem (50mm) T:XF
33679.

2 000 HUF

~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény + "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás és zománcos kitüntető jelvény T:AU
33680.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF