Books: Tales

Number of items: 34

Walt Disney Boldog Karácsonyt Miki egér és barátai társaságában. Bp., 1989, Egmont - Pannónia. Kiadói kartonált papírkötés.
20750.

7 000 HUF
18,97
21,88

Walt Disney: Pinokkio. Egy élő fabábú csodálatos kalandjai. Bp., Palladis. Kiadói félvászon kötés, sérült gerinc, belül a gerinc elvált, lapszéli sérülésekkel, kopottas állapotban.
20751.

3 000 HUF

Fabula-Keleti mesék. Bp., 1943 Bibliotheca, 310p. Kiadói kartonált keménykötésben, gerincen sérüléssel
20752.

4 000 HUF

Jégmackók kalandja. Szerk.: Erényi András. Bp., é.n., Offset Nyomda. Kiadói spirálfűzéses papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, ceruzás névbejegyzéssel. (Ritka!)
20753.

5 000 HUF

Walt Disney: Hófehérke és a 7 törpe. A Walt Disney Studio szövegével és képeivel. Ford.: Altay Margit. Bp., é.n., Palladis (Pallas-ny.), 47+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, hiányos gerinccel, néhány kissé koszos lappal, a címlapon ceruzás névbejegyzéssel (Varga Zsolt m. kir. hadnagy).
20754.

1 600 HUF

10 db ifjúsági regény, lányregény: Marie Colmont: Hópacsirta.; B. Csűrös Emília: Eltűnt egy kislány!; vitéz Szarka Géza: Az osztály nem hagyja magát!; stb. Vegyes állapotban.
20755.

8 000 HUF

Alekszandr Beszlik: Felvonni a vitorlákat! - Történetek híres hajósokról és utazókról szóban és képekben (Térbeli mesekönyv) - térbeli lapozó. Móra Könyvkiadó, 1989
20756.

3 000 HUF

Gurstejn A: Emberek és csillagok. Móra Ferenc Könyvkiadó, 1986 Térbeli mesekönyv
20757.

3 000 HUF

Tutsek Anna: Cilike rövid ruhában. Wolff Károly rajzaival. Bp., Singer és Wolfner, kopott egészvászon kötés.
20758.

2 400 HUF

Tarkabarka 1956. Mesék, versek, játékok. Vál. és szerk.: T. Aszódi Éva. Bp., 1956, Ifjúsági könyvkiadó, 426+(2) p. A borító Szecskó Tamás munkája. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
20759.

1 200 HUF

Amicis, Emondé de: Szív a gyermekek számára. Ford.: Radó Antal. Bp.,én., Franklin. Nyolcadik, teljes magyar kiadás. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
20760.

1 000 HUF

Nyitnikék. Kisiskolások könyve. I-II. félév (1-2. köt.) Szerk.: Huszár Tiborné. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói sérült papírkötés + Nyitnikék 3. Csupaszám országban. Szerk. Huszár Tiborné. Rajzolta: Kepes Erzsébet. Kisiskolások könyve. Bp.,1976, RTV-Minerva, (Offset-ny.), sérült papírkötés. Firkákkal.
20761.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF