Books: Tales Number of items: 34
3281830
20750
480
Books: Tales
Walt Disney Boldog Karácsonyt Miki egér és barátai társaságában. Bp., 1989, Egmont - Pannónia. Kiadói kartonált papírkötés.
7 000 HUF
3279138
20751
480
Books: Tales
Walt Disney: Pinokkio. Egy élő fabábú csodálatos kalandjai. Bp., Palladis. Kiadói félvászon kötés, sérült gerinc, belül a gerinc elvált, lapszéli sérülésekkel, kopottas állapotban.
3 000 HUF
3273300
20752
480
Books: Tales
Fabula-Keleti mesék. Bp., 1943 Bibliotheca, 310p. Kiadói kartonált keménykötésben, gerincen sérüléssel
4 000 HUF
3279963
20753
480
Books: Tales
Jégmackók kalandja. Szerk.: Erényi András. Bp., é.n., Offset Nyomda. Kiadói spirálfűzéses papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, ceruzás névbejegyzéssel. (Ritka!)
5 000 HUF
3278561
20754
480
Books: Tales
Walt Disney: Hófehérke és a 7 törpe. A Walt Disney Studio szövegével és képeivel. Ford.: Altay Margit. Bp., é.n., Palladis (Pallas-ny.), 47+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, hiányos gerinccel, néhány kissé koszos lappal, a címlapon ceruzás névbejegyzéssel (Varga Zsolt m. kir. hadnagy).
1 600 HUF
3279170
20755
480
Books: Tales
10 db ifjúsági regény, lányregény: Marie Colmont: Hópacsirta.; B. Csűrös Emília: Eltűnt egy kislány!; vitéz Szarka Géza: Az osztály nem hagyja magát!; stb. Vegyes állapotban.
8 000 HUF
3276533
20756
480
Books: Tales
Alekszandr Beszlik: Felvonni a vitorlákat! - Történetek híres hajósokról és utazókról szóban és képekben (Térbeli mesekönyv) - térbeli lapozó. Móra Könyvkiadó, 1989
3 000 HUF
3277205
20757
480
Books: Tales
Gurstejn A: Emberek és csillagok. Móra Ferenc Könyvkiadó, 1986 Térbeli mesekönyv
3 000 HUF
3240491
20758
480
Books: Tales
Tutsek Anna: Cilike rövid ruhában. Wolff Károly rajzaival. Bp., Singer és Wolfner, kopott egészvászon kötés.
2 400 HUF
3215253
20759
480
Books: Tales
Tarkabarka 1956. Mesék, versek, játékok. Vál. és szerk.: T. Aszódi Éva. Bp., 1956, Ifjúsági könyvkiadó, 426+(2) p. A borító Szecskó Tamás munkája. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
1 200 HUF
3184855
20760
480
Books: Tales
Amicis, Emondé de: Szív a gyermekek számára. Ford.: Radó Antal. Bp.,én., Franklin. Nyolcadik, teljes magyar kiadás. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
1 000 HUF
3207203
20761
480
Books: Tales
Nyitnikék. Kisiskolások könyve. I-II. félév (1-2. köt.) Szerk.: Huszár Tiborné. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói sérült papírkötés + Nyitnikék 3. Csupaszám országban. Szerk. Huszár Tiborné. Rajzolta: Kepes Erzsébet. Kisiskolások könyve. Bp.,1976, RTV-Minerva, (Offset-ny.), sérült papírkötés. Firkákkal.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house