Books: Tales

Number of items: 34

A Tollaskígyó fiai. Dél- és közép-amerikai népek meséi. Szerk.: Boglár Lajos. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1984, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
20762.

1 800 HUF

Móra Ferenc: Hol volt, hol nem volt... (Bp.), é.n., Genius (Kunossy-ny.), 127+(1) p.+ 5 (színes) t. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, viseltes állapotban, sérült gerinccel, egy sérült, kijáró képtáblával.
20763.

1 000 HUF

A deszkavári királyfi. Magyar népmesék Benedek Elek és Illyés Gyula feldolgozásában. Bp., 1975, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval, néhány a fűzéstől elváló lappal.
20764.

1 600 HUF

Kálovics Magda: Játékkészítés a napközi otthonokban. Vara Tibor rajzaival. Bp., 1979, Tankkönyvkiadó. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval, a borítón kis sérüléssel.
20765.

1 200 HUF

2 db könyv - Petőfi Sándor: János vitéz. 2008, Móra. Róna Emy rajzaival. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban + Grimm: Jankó szerencséje. Róna Emy rajzaival. Bp., 1961, Móra. Kiadói papírkötés, sarkán gyűrődéssel.
20766.

3 600 HUF
9,76
11,25

Pósa Lajos: Kacor király. Magyar-angol kétnyelvű kiadás. Pécs, 2020, Kódex Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20767.

2 200 HUF
5,96
6,88

4 db gyermekkönyv - Pingvinkönyv, Csacsikönyv, Kacsakönyv, Zsiráfkönyv. Bp., Móra. Kiadói kartonált kötés, kopottas állapotban.
20768.

3 600 HUF
9,76
11,25

Gaal Mózes: Magyar hősök és királyok. Kis fiának elmeséli - - . I. köt. Bp., [1918], Franklin-Társulat, 100+(4) p. Negyedik kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az előzéklapon ajándékozási bejegyzéssel.
20769.

1 800 HUF
13

A dzsungel könyve. Walt Disney. Ford.: Zsiga Ágnes. Bp.,1987, Táltos. Kiadói kartonált papírkötés.
20770.

1 600 HUF

Dumbó. Walt Disney. Ford.: Zsiga Ágnes. Bp.,1989, Egmont-Pannonia Film. Kiadói kartonált papírkötés.
20771.

1 600 HUF

20772.

1 000 HUF

Jakab Ödön:  A két imposztor. Elbeszélés gyermekek számára. Neogrády Antal rajzaival. Budapest, 1913. Franklin-Társulat Magyar Irodalmi Intézet és Könyvnyomda. 143 + [1] p. Jakab Ödön (1854-1931) költő, író, drámaíró, újságíró, pedagógus, a XIX. század végének népszerű szerzője. Népies hangulatú, hazai tájakon játszódó ifjúsági elbeszélésének szövegét Neogrády Antal grafikusművész számos egész oldalas illusztrációja kíséri. Az ifjúsági regény első kiadása 1898-ban jelent meg, példányunk a második kiadásból való. Példányunk fűzése az előzékeknél kissé meglazult, az első előzéken régi katalóguscímke, a hátsó előzéken apró foltosság. Aranyozott, illusztrált, vaknyomásos, enyhén sérült gerincű kiadói egészvászon kötésben.
20773.

1 000 HUF
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF