Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 56

Éléskamra. Háztartási Könyvtár VI. Szerk.: Kürthy Emilné. Bp., 1904 (a borító szerint 1912), Athenaeum, 51+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, rossz állapotban, a gerincen égés nyomával. (Ritka!)
20226.

1 800 HUF
11

20227.

1 800 HUF

Gergely Béla: Milyen baromfiólat építsen a kistenyésztő? Bp.,1940, Baromfitenyésztők Országos Egyesület, (Pátria-ny.),20 p. Kiadói papírkötés.
20228.

1 600 HUF

20229.

1 800 HUF

Török Sándor: Borászok zsebkönyve. Bp., én., Mezőgazda. 3. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés + 2006 Borbarát 2006. tavasz, XI. évf. 1. sz.
20230.

1 600 HUF

20231.

3 000 HUF

20232.

1 800 HUF

20233.

7 000 HUF
18,97
21,88

20234.

6 000 HUF

20235.

4 000 HUF

20236.

2 400 HUF

20237.

600 HUF
1,63
1,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF