Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 56

20214.

1 600 HUF

Oetker, August: Dr. Oetker-Rezepte. Für die Hausfrau von - - . Baden, é.n., Dr. A. Oetker. Egészoldalas, színes illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval, néhány kissé foltos lappal.
20215.

1 800 HUF

Borsódy Mihály: Epizódok a cukrász ipartestületek történetéből. Bp., 2000., Magyar Cukrász Iparosok Országos Ipartestülete. Kiadói kemény-kötés. + Cukrásztörténelem. Emlékezés a Cukrász Ipartestület centenáriumán. Összeáll.: dr. Csapó Katalin. Bp., 2006, Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum, 15+1 p. Kiadói papírkötés.
20216.

1 200 HUF

Langer Lajos - Soós Péter: Melegkonyhás üzemek szervezése. Bp., 1962, Belkereskedelmi Kutató Intézet. Mellékletekkel. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, foltos gerinccel. Megjelent 2620 példányban.
20217.

1 600 HUF

Birmann Erzsébet - H. Magyar Kornél: Finom kis jazz. Muzikális és kulináris örömök. [Bp.], 2005, [HVG] - Gramofon.
20218.

1 600 HUF

Willmann András: Mixerkalauz. Bp., é.n., Lapkiadó Vállalat, papírkötés.
20219.

1 600 HUF

Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Szerk.: - -. I. könyv: Györki Béla: Az étel művészete. II. könyv: Arthur MacGowern: Az élet művészete. Bp.,[1937],Színházi Élet,(Athenaeum-ny.), 256+32 p. Első kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés.
20220.

1 800 HUF

Csoma Zsigmond: Nászéjszakák bora: a somlai. Bp., 1986, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
20221.

500 HUF
1,36
1,56

Grábner Emil: Szántóföldi növénytermesztés. Bp., 1956, Mezőgazdasági. 4. kiadás. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
20222.

1 400 HUF

Mille Géza (szerk.): Gyakorlati Gazdalexikon. I-II. kötet. Bp., Sylvester Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
20223.

1 000 HUF

Vízvári Mariska szakácskönyve. Bp., 1957, Minerva. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
20224.

1 800 HUF

Báldy Bálint: Házinyúltenyésztés. Gödöllő, 1943, szerzői kiadás ("Szent István" Fiúotthon-ny.), 64 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, a könyvtesttől különvált borítóval, egy lapon szakadással. (Ritka!)
20225.

3 800 HUF
10,30
11,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF