Printed Materials

Number of items: 378

cca 1900 Ricordo di Milano, városképeket tartalmazó album, feliratozva, szecessziós borítóval, borítón szakadással
17830.

1 800 HUF

Thomas Faed (1826-1900) skót festőművész munkái után készült 2 db nyomat (fényképnyomat), Divald Károly Bp.-Eperjes, jó állapotban, lapméret: 40x29 cm
17831.

1 200 HUF

1900 A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle VII. évf. 1-10. szám. Szerk.: Paikert Alajos és Tagányi Károly. Bp., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,("Pátria"-ny.) Papírkötések, kissé foltos, kissé szakadt, kissé sérült borítókkal.
17832.

200 HUF
0,54
0,63

cca 1900 Üdvözlőlap. Dombornyomott, litho, 12x8 cm
17833.

1 000 HUF

18 darab régi szentkép
17834.

18 darab régi szentkép

800 HUF

cca 1900 'A budapesti lánchíd', 'Az ó-budai emelőhíd', 'A svábhegyi fogaskerekű vasút Budapesten', 3 db illusztráció, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny, 10x20, 12x20 cm, és 26x20 cm
17835.

1 600 HUF

12 darab klf szentkép
17836.

12 darab klf szentkép

1 000 HUF

cca 1900 Drezda, Königliche Hof-Theater reklámos műsorfüzete, 31p
17837.

2 000 HUF

cca 1900 Budapesti épületek 6 db tábla a Pallas lexikonból , 24x32 cm
17838.

3 000 HUF

20 darab klf szentkép
17839.

20 darab klf szentkép

1 200 HUF

17840.

200 HUF
0,54
0,63

1906 A Magyar Szemle XVIII. évfolyamának számai egybekötve (nem teljes évfolyam), sérült félvászon-kötésben, hiányzó gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban
17841.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF