Printed Materials Number of items: 378
3231294
17830
479
Printed Materials
cca 1900 Ricordo di Milano, városképeket tartalmazó album, feliratozva, szecessziós borítóval, borítón szakadással
1 800 HUF
3226066
17831
479
Printed Materials
Thomas Faed (1826-1900) skót festőművész munkái után készült 2 db nyomat (fényképnyomat), Divald Károly Bp.-Eperjes, jó állapotban, lapméret: 40x29 cm
1 200 HUF
3076327
17832
479
200
Printed Materials
1900 A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle VII. évf. 1-10. szám. Szerk.: Paikert Alajos és Tagányi Károly. Bp., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,("Pátria"-ny.) Papírkötések, kissé foltos, kissé szakadt, kissé sérült borítókkal.
3266130
17833
479
Printed Materials
cca 1900 Üdvözlőlap. Dombornyomott, litho, 12x8 cm
1 000 HUF
3266265
17834
479
Printed Materials
3267592
17835
479
Printed Materials
cca 1900 'A budapesti lánchíd', 'Az ó-budai emelőhíd', 'A svábhegyi fogaskerekű vasút Budapesten', 3 db illusztráció, Pallas Nagy Lexikona, Bp., Posner-ny, 10x20, 12x20 cm, és 26x20 cm
1 600 HUF
3266830
17836
479
Printed Materials
1 000 HUF
3253934
17837
479
Printed Materials
cca 1900 Drezda, Königliche Hof-Theater reklámos műsorfüzete, 31p
2 000 HUF
3243957
17838
479
Printed Materials
cca 1900 Budapesti épületek 6 db tábla a Pallas lexikonból , 24x32 cm
3 000 HUF
3269980
17839
479
Printed Materials
1 200 HUF
3076336
17840
479
200
Printed Materials
1901 A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle VIII. évf. 2-10. szám. Szerk.: Kováts Ferencz, és Szilassy Zoltán. Bp., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,("Pátria"-ny.) Papírkötések, kissé foltos, kissé szakadt, kissé sérült borítókkal. 3224771
17841
479
Printed Materials
1906 A Magyar Szemle XVIII. évfolyamának számai egybekötve (nem teljes évfolyam), sérült félvászon-kötésben, hiányzó gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house