Printed Materials Number of items: 378
3190301
17951
479
Printed Materials
1935 Habsburg Ottó trónörököst ábrázoló választási emléklap dr. Grieger Miklós royalista képviselő kiadásában 8x13 cm
1 600 HUF
3171229
17952
479
400
Printed Materials
2 db külföldi magyar újság: Prágai Magyar Hírlap 1933. aug 9. száma, a franciaországi Magyar szemle. 1949. május 22. száma 3267344
17953
479
Printed Materials
cca 1930 A Magyar Szent Koronáról készült fotó nyomtatásban sokszorosított képe, 20×28 cm
1 600 HUF
3266113
17954
479
Printed Materials
1936 A Pesti Hírlap Vasárnapja olimpiai száma, 1936. aug. 2., különszám a berlini olimpiáról, kissé sérült, a tűzéstől különvált címlappal, 44 p.
1 400 HUF
3079999
17955
479
300
Printed Materials
3270213
17956
479
Printed Materials
1936 Miskolci Hét - Ipari Kiállítás és Vásár címtára, kiadja: Klein Vilmos reklámvállalata. Miskolc, Miskolci Könyvnyomda Rt., 40 p. Kiadói tűzött papírkötés.
1 800 HUF
3272342
17957
479
Printed Materials
1936 A Magyarság Évkönyve, sérült papírborító, 240p
1 600 HUF
3233097
17958
479
Printed Materials
1937 Virágfakadás. Szépirodalmi, művészeti, kritikai és társadalmi folyóirat. I. évf. 1. sz. (induló szám), 1937. nov. 15. Szerk.: Kancsár Imre. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérülésekkel, 48 p.
1 200 HUF
3272261
17959
479
Printed Materials
1937 Nagykőrös hirdetmény: Padlásterek lomtalanítása és a padlástérben való raktározás 50x65 cm
5 000 HUF
3266117
17960
479
Printed Materials
1938 Az ezeréves Magyarország. Képes Vasárnap - A Pesti Hírlap karácsonyi albuma. Benne számos érdekes írással (Herczeg Ferenc: Utazás Nagy-Magyarországba; Márai Sándor: Egy nap emléke; stb.), fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan sérült borítóval, 100 p.
2 000 HUF
3272140
17961
479
Printed Materials
1939 Mohács meghívó a Mohácsi csata 413. évfordulójára tartott ünnepségre 4p.
2 000 HUF
2915567
17962
479
Printed Materials
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house