Printed Materials

Number of items: 378

1935 Habsburg Ottó trónörököst ábrázoló választási emléklap dr. Grieger Miklós royalista képviselő kiadásában 8x13 cm
17951.

1 600 HUF

2 db külföldi magyar újság: Prágai Magyar Hírlap 1933. aug 9. száma, a franciaországi Magyar szemle. 1949. május 22. száma
17952.

400 HUF
1,08
1,25

cca 1930 A Magyar Szent Koronáról készült fotó nyomtatásban sokszorosított képe, 20×28 cm
17953.

1 600 HUF

1936 A Pesti Hírlap Vasárnapja olimpiai száma, 1936. aug. 2., különszám a berlini olimpiáról, kissé sérült, a tűzéstől különvált címlappal, 44 p.
17954.

1 400 HUF

17955.

300 HUF
0,81
0,94

1936 Miskolci Hét - Ipari Kiállítás és Vásár címtára, kiadja: Klein Vilmos reklámvállalata. Miskolc, Miskolci Könyvnyomda Rt., 40 p. Kiadói tűzött papírkötés.
17956.

1 800 HUF

1936 A Magyarság Évkönyve, sérült papírborító, 240p
17957.

1 600 HUF

1937 Virágfakadás. Szépirodalmi, művészeti, kritikai és társadalmi folyóirat. I. évf. 1. sz. (induló szám), 1937. nov. 15. Szerk.: Kancsár Imre. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérülésekkel, 48 p.
17958.

1 200 HUF

1937 Nagykőrös hirdetmény: Padlásterek lomtalanítása és a padlástérben való raktározás 50x65 cm
17959.

5 000 HUF

1938 Az ezeréves Magyarország. Képes Vasárnap - A Pesti Hírlap karácsonyi albuma. Benne számos érdekes írással (Herczeg Ferenc: Utazás Nagy-Magyarországba; Márai Sándor: Egy nap emléke; stb.), fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan sérült borítóval, 100 p.
17960.

2 000 HUF

1939 Mohács meghívó a Mohácsi csata 413. évfordulójára tartott ünnepségre 4p.
17961.

2 000 HUF

17962.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF