Printed Materials

Number of items: 378

cca 1930 A drabonyi templom mellett épülő támfal terve, kismarty Lechner Ödön terve 20x30 cm
17927.

3 000 HUF

1931 Fashionable. Spring and Summer. London - Paris - Bruxelles - New York, 10 t. Kiadói papír mappa, szakadt mappával, a lapok szélein: Vörös Sándor hódmezővásárhelyi uri szabó bélyegzéseivel. 45x30 cm
17928.

3 600 HUF
9,76
11,25

1931-1943 Diarium, a Magyar Könyvbarátok Közlönye össz. 19 db száma, közte 3 teljes évfolyam (1932., 1933., 1934. évi) + 7 szórványszám
17929.

1 600 HUF

1931 A Pesti Hírlap Vasárnapja össz. 51 db száma: 53. évf. 1-44., 46-51. sz. (egy szám híján teljes évfolyam) + A Pesti Hírlap karácsonyi albuma. Vegyes állapotban.
17930.

4 000 HUF

1931 BNV Budapesti Nemzetközi Vásár reklám címke 8x12 cm
17931.

3 000 HUF

1931 A Hét nap c. képes magazin ingyenes mutatványszáma. Enyhén sérült
17932.

400 HUF
1,08
1,25

1931 Mo. Szövetkezetek Szövetsége továbbképző tanfolyam, tananyaga 8 p
17933.

1 400 HUF

1931 Az Athenaeum almanachja. Szerk.: Erényi András. Bp., Athenaeum, 158 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. + 1933 Franklin Almanach. Bp., Franklin-Társulat, 128 p. Kiadói papírkötés.
17934.

1 400 HUF

1931 Missziós Naptár az 1931. évre. Szerk.: Zimits Mihály. Budatétény, "Názáret" Missziósház. Papírkötésben, a borító elvált.
17935.

1 000 HUF

1932 M. Kir. Postavezérigazgatóság - Adatok a M. Kir. Postáról, 11p
17936.

4 000 HUF

1932 A Pesti Hírlap karácsonyi albuma, gazdag képanyaggal, Herczeg Ferenc, Szép Ernő és mások írásaival, kissé sérült, a tűzéstől különvált címlappal, 128 p.
17937.

1 400 HUF

1932 A Pesti Hírlap Vasárnapja 1932. aug. 7-i száma, a címlapon Habsburg-Lotaringiai József Ágost főherceg, 52 p.
17938.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF