https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Printed Materials Number of items: 378
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2314346
17842
479
0
1400
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1907 A Magyar Királyi Államvasutak Nyugdíjintézetének alapszabályai. Bp., 1907, Franklin, 56 p.
Starting price:
1 400 HUF
3126022
17843
479
0
3200
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1907-1940 Fogászati újságok, nyomtatványok, 5 db, változó állapotban, sérülésekkel
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
2923101
17845
479
0
16000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
Internationales aviatisches Meeting Budapest, Juni 1910. Unter Mitwirkung des ,,Nemzeti Sport". Bp., 1910, "Jókai"-ny., 47+(1) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, hullámos, kissé foltos borítóval, a hátsó borító és az utolsó néhány lap sarkán kisebb sérüléssel. (Budapesti Nemzetközi Repülőverseny, 1910. június. Az első Magyarországon megrendezett repülő világverseny német nyelvű programfüzete; benne a résztvevők és szervezők névsorával, életrajzi ismertetésekkel, a versenyszámok díjazásával, a verseny helyszínének térképével, korabeli hirdetésekkel).
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
3155780
17846
479
0
4000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1910 Épület tervrajza 7 db blueprint 32x32 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2735961
17847
479
0
1600
Printed Materials
Artworks & Paper
1
cca 1910 Benczúr Gyula (1844-1920) festménye után: Postagalamb. Nyomat, papír. Könyves Kálmán Rt. kiadása. 34x24 cm
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3253665
17848
479
0
1000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1911-1912 Ronacher Pariesien - programfüzet, hirdetésekkel, hajtott, szakadással
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3014470
17849
479
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1913 Földrajzi Közlemények LIX. köt. 6-8. sz. Szerk.: Hézser Aurél. Papírkötés, szakadt borítóval, a szélén ceruzás jegyzettel.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3138283
17850
479
0
28000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1913 Der lose Vogel. Eine Monatschrift. Hrsg.: Franz Blei. No 1-12. Közte egy dupla (8-9), és egy hármas számmal (10-12.) Leipzig, Verlag K. Wolff. Német nyelven. Félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
3241630
17851
479
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1913 A Hódmezővásárhelyi Ipartestület módosított alapszabályai. Hódmezővásárhely, 1913, Nemes Ármin könyvnyomdája. 28(+3) p. Kiadói papírkötés, hajtásnyommal, egyik utolsó számozatlan levélen Bartók Istvánné cipészmester korabeli bejegyzéseivel.
Starting price:
2 000 HUF
3250367
17852
479
0
1200
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1913 Pesti Hirlaptudósító I. évf. 11. sz., 1913. dec. 10., gépirat, 12 gépelt oldal, hajtott, foltos.
Starting price:
1 200 HUF
3214156
17853
479
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1914 Berlin, Die Woche, Moderne illustrierte Zeitschrift, évfolyam bekötve.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3266198
17854
479
0
2000
Printed Materials
Artworks & Paper
1
1914 2 lapon 4 db levelezőlap terv melléklet a Díszítőművészet 1914, es első évfolyamából. Litográfiák Fejes, Schóber, Zombori, Erbits művei.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment