https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 378

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1907 A Magyar Királyi Államvasutak Nyugdíjintézetének alapszabályai. Bp., 1907, Franklin, 56 p.
1
17842.

1907 A Magyar Királyi Államvasutak Nyugdíjintézetének alapszabályai. Bp., 1907, Franklin, 56 p.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
1
 
cca 1907-1940 Fogászati újságok, nyomtatványok, 5 db, változó állapotban, sérülésekkel
1
17843.

cca 1907-1940 Fogászati újságok, nyomtatványok, 5 db, változó állapotban, sérülésekkel

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
 
Internationales aviatisches Meeting Budapest, Juni 1910. Unter Mitwirkung des ,,Nemzeti Sport". Bp., 1910, "Jókai"-ny., 47+(1) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, hullámos, kissé foltos borítóval, a hátsó borító és az utolsó néhány lap sarkán kisebb sérüléssel. (Budapesti Nemzetközi Repülőverseny, 1910. június. Az első Magyarországon megrendezett repülő világverseny német nyelvű programfüzete; benne a résztvevők és szervezők névsorával, életrajzi ismertetésekkel, a versenyszámok díjazásával, a verseny helyszínének térképével, korabeli hirdetésekkel).
1
17845.

Internationales aviatisches Meeting Budapest, Juni 1910. Unter Mitwirkung des ,,Nemzeti Sport". Bp., 1910, "Jókai"-ny., 47+(1) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, hullámos, kissé foltos borítóval, a hátsó borító és az utolsó néhány lap sarkán kisebb sérüléssel. (Budapesti Nemzetközi Repülőverseny, 1910. június. Az első Magyarországon megrendezett repülő világverseny német nyelvű programfüzete; benne a résztvevők és szervezők névsorával, életrajzi ismertetésekkel, a versenyszámok díjazásával, a verseny helyszínének térképével, korabeli hirdetésekkel).

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
 
cca 1910 Épület tervrajza 7 db blueprint 32x32 cm
1
17846.

cca 1910 Épület tervrajza 7 db blueprint 32x32 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
cca 1910 Benczúr Gyula (1844-1920) festménye után: Postagalamb. Nyomat, papír. Könyves Kálmán Rt. kiadása. 34x24 cm
1
17847.

cca 1910 Benczúr Gyula (1844-1920) festménye után: Postagalamb. Nyomat, papír. Könyves Kálmán Rt. kiadása. 34x24 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1911-1912 Ronacher Pariesien - programfüzet, hirdetésekkel, hajtott, szakadással
1
17848.

1911-1912 Ronacher Pariesien - programfüzet, hirdetésekkel, hajtott, szakadással

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1913 Földrajzi Közlemények LIX. köt. 6-8. sz. Szerk.: Hézser Aurél. Papírkötés, szakadt borítóval, a szélén ceruzás jegyzettel.
1
17849.

1913 Földrajzi Közlemények LIX. köt. 6-8. sz. Szerk.: Hézser Aurél. Papírkötés, szakadt borítóval, a szélén ceruzás jegyzettel.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1913 Der lose Vogel. Eine Monatschrift. Hrsg.: Franz Blei. No 1-12. Közte egy dupla (8-9), és egy hármas számmal (10-12.) Leipzig, Verlag K. Wolff. Német nyelven. Félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval.
1
17850.

1913 Der lose Vogel. Eine Monatschrift. Hrsg.: Franz Blei. No 1-12. Közte egy dupla (8-9), és egy hármas számmal (10-12.) Leipzig, Verlag K. Wolff. Német nyelven. Félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Number of bids:
0
 
1913 A Hódmezővásárhelyi Ipartestület módosított alapszabályai. Hódmezővásárhely, 1913, Nemes Ármin könyvnyomdája. 28(+3) p. Kiadói papírkötés, hajtásnyommal, egyik utolsó számozatlan levélen Bartók Istvánné cipészmester korabeli bejegyzéseivel.
1
17851.

1913 A Hódmezővásárhelyi Ipartestület módosított alapszabályai. Hódmezővásárhely, 1913, Nemes Ármin könyvnyomdája. 28(+3) p. Kiadói papírkötés, hajtásnyommal, egyik utolsó számozatlan levélen Bartók Istvánné cipészmester korabeli bejegyzéseivel.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
1913 Pesti Hirlaptudósító I. évf. 11. sz., 1913. dec. 10., gépirat, 12 gépelt oldal, hajtott, foltos.
1
17852.

1913 Pesti Hirlaptudósító I. évf. 11. sz., 1913. dec. 10., gépirat, 12 gépelt oldal, hajtott, foltos.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
1
 
1914 Berlin, Die Woche, Moderne illustrierte Zeitschrift, évfolyam bekötve.
1
17853.

1914 Berlin, Die Woche, Moderne illustrierte Zeitschrift, évfolyam bekötve.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1914 2 lapon 4 db levelezőlap terv melléklet a Díszítőművészet 1914, es első évfolyamából. Litográfiák Fejes, Schóber, Zombori, Erbits művei.
1
17854.

1914 2 lapon 4 db levelezőlap terv melléklet a Díszítőművészet 1914, es első évfolyamából. Litográfiák Fejes, Schóber, Zombori, Erbits művei.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment