Maps

Number of items: 153

17381.

4 000 HUF

cca 1930 2 db palesztinai térkép: Jerusalem 40x44 cm szakadásokkal; Erez-Israel Palestine vászonra kasírozva 38x60 cm
17382.

4 000 HUF

17383.

2 000 HUF

cca 1929 Újpest térkép, M. Kir. Állami Térképező Intézet, 1:75000, 47x59 cm, rajta Budapest északi része, Szentendrei Sziget stb.
17384.

5 000 HUF

1941 Magyarország politikai térképe. M. kir. Honvéd Térképészeti intézet. Az új határokkal a történelmi országhatáron. 44x30 cm
17385.

4 000 HUF

3 darab klf kanadai térkép, cca 1990
17386.

1 600 HUF

1935 Budapest székesfőváros térképe. A térképe tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó. Utcajegyzékkel és az új kerület beosztással név változásokkal 1:25.000, Bp.,Magyar Földrajzi Intézet, papírborítóval 58x43 cm
17387.

2 800 HUF

Gál Éva: A Budapesti Történeti Múzeum várostörténeti osztályának kéziratos térképei. Katalógus. DEDIKÁLT! Bp., 1989. + Régi térképek Pest-Budáról és környékéről. Bp., 1981. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17388.

2 400 HUF

cca 1890 Africa. South of the Equator. Showing existing Boundary Treaties by George Cawston. London, Edward Stanford-ny., 50x40 cm.
17389.

4 000 HUF

1893 Skrzeszewski Adolf: A Magyar Sz. Korona Országainak helység és vasúti új térképe. A legujabb hiteles források nyomán tervezte és rajzolta - -.,1 : 1.152.000, Bp.,, 1893., Nagel Bernát, (Bécs,Vernay J. N. -ny., színes, lithografált térkép, eredeti borítókkal, az elülső borító levált és a szélén papír hiányos, szakadt, 98x65 cm.
17390.

26 000 HUF
70,46
81,25

17391.

2 000 HUF

17392.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF