Maps Number of items: 153
3075036
17381
479
Maps
4 000 HUF
3155761
17382
479
Maps
cca 1930 2 db palesztinai térkép: Jerusalem 40x44 cm szakadásokkal; Erez-Israel Palestine vászonra kasírozva 38x60 cm
4 000 HUF
3154085
17383
479
Maps
2 000 HUF
3185858
17384
479
Maps
cca 1929 Újpest térkép, M. Kir. Állami Térképező Intézet, 1:75000, 47x59 cm, rajta Budapest északi része, Szentendrei Sziget stb.
5 000 HUF
3155753
17385
479
Maps
1941 Magyarország politikai térképe. M. kir. Honvéd Térképészeti intézet. Az új határokkal a történelmi országhatáron. 44x30 cm
4 000 HUF
3155350
17386
479
Maps
3 darab klf kanadai térkép, cca 1990
1 600 HUF
3205366
17387
479
Maps
1935 Budapest székesfőváros térképe. A térképe tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó. Utcajegyzékkel és az új kerület beosztással név változásokkal 1:25.000, Bp.,Magyar Földrajzi Intézet, papírborítóval 58x43 cm
2 800 HUF
3272473
17388
479
Maps
Gál Éva: A Budapesti Történeti Múzeum várostörténeti osztályának kéziratos térképei. Katalógus. DEDIKÁLT! Bp., 1989. + Régi térképek Pest-Budáról és környékéről. Bp., 1981. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
2 400 HUF
3267185
17389
479
Maps
cca 1890 Africa. South of the Equator. Showing existing Boundary Treaties by George Cawston. London, Edward Stanford-ny., 50x40 cm.
4 000 HUF
3271784
17390
479
26000
Maps
1893 Skrzeszewski Adolf: A Magyar Sz. Korona Országainak helység és vasúti új térképe. A legujabb hiteles források nyomán tervezte és rajzolta - -.,1 : 1.152.000, Bp.,, 1893., Nagel Bernát, (Bécs,Vernay J. N. -ny., színes, lithografált térkép, eredeti borítókkal, az elülső borító levált és a szélén papír hiányos, szakadt, 98x65 cm.
26 000 HUF
3268972
17391
479
Maps
2 000 HUF
3264677
17392
479
Maps
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house