Maps Number of items: 153
3270935
17331
479
Maps
Budapest domborművű térképe 3d-s hozzá szemüveg 42x60 cm
1 800 HUF
3270924
17332
479
Maps
Kárpát medence térkép 1:1000000 74x115 cm
1 200 HUF
3102804
17333
479
Maps
1 200 HUF
3267737
17334
479
Maps
A Velencei-tó és környékének turistatérképe, 1 : 20.000, kétoldalas, 66,5x47 cm
1 200 HUF
3269120
17335
479
Maps
1950 Budapest térképe, 1 : 33.000, Bp., Honvéd Sajtó és Lapkiadó Vállalat, vászonra kasírozva, kissé viseltes, 108x86 cm
2 400 HUF
3272059
17336
479
Maps
2006-2011 4 db Honvédelmi Minisztérium Térképészeti Közhasznú Társaság autóatlasz Európa, Magyarország, Budapest
2 000 HUF
3228641
17337
479
Maps
1920 Magyarország gazdasági térképekben. The economies of Hungary in maps. Gróf Teleki Pál béketárgyalást előkészítő iroda vezetője megbizásából szerk.: Edvi Illés Aladár és Halász Albert. Kiadja: Rubinek Gyula. Bp., 1920, Pallas, VII+1 p.+73+1 t. Negyedik, bővített kiadás. Átkötött haránt-alakú félvászon-kötés, kopott borítóval, (körbevágott?), 20x29 cm.
6 000 HUF
3272064
17338
479
Maps
cca 1940 Budapest térképe, 1 : 25.000, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kis szakadással, 75x91 cm
4 000 HUF
3272093
17339
479
Maps
1943 Nagy-Magyarország politikai térképe / hegy- és vízrajzi térképe, kétoldalas, 1 : 2.500.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kis lapszéli szakadással, kissé koszos, 30x43,5 cm
2 400 HUF
3272100
17340
479
Maps
1927 Budapest székesfőváros térképe, 1 : 25.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, sérülésekkel, ragasztott, 83x93 cm
4 000 HUF
3272120
17341
479
Maps
Dr. Irmédi-Molnár László: A térképolvasás és a tereptan elemei. Bp., 1941, Kókai Lajos, 159+(1) p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, koszos borítóval.
2 000 HUF
3272129
17342
479
Maps
1929 Csonka-Magyarország közigazgatási térképe, 1 : 500.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, kissé sérült papírborítóval, 86x115 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house