Maps

Number of items: 153

Budapest domborművű térképe 3d-s hozzá szemüveg 42x60 cm
17331.

1 800 HUF

Kárpát medence térkép 1:1000000 74x115 cm
17332.

1 200 HUF

17333.

1 200 HUF

A Velencei-tó és környékének turistatérképe, 1 : 20.000, kétoldalas, 66,5x47 cm
17334.

1 200 HUF

1950 Budapest térképe, 1 : 33.000, Bp., Honvéd Sajtó és Lapkiadó Vállalat, vászonra kasírozva, kissé viseltes, 108x86 cm
17335.

2 400 HUF

2006-2011 4 db Honvédelmi Minisztérium Térképészeti Közhasznú Társaság autóatlasz Európa, Magyarország, Budapest
17336.

2 000 HUF

1920 Magyarország gazdasági térképekben. The economies of Hungary in maps. Gróf Teleki Pál béketárgyalást előkészítő iroda vezetője megbizásából szerk.: Edvi Illés Aladár és Halász Albert. Kiadja: Rubinek Gyula. Bp., 1920, Pallas, VII+1 p.+73+1 t. Negyedik, bővített kiadás. Átkötött haránt-alakú félvászon-kötés, kopott borítóval, (körbevágott?), 20x29 cm.
17337.

6 000 HUF

cca 1940 Budapest térképe, 1 : 25.000, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kis szakadással, 75x91 cm
17338.

4 000 HUF

1943 Nagy-Magyarország politikai térképe / hegy- és vízrajzi térképe, kétoldalas, 1 : 2.500.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kis lapszéli szakadással, kissé koszos, 30x43,5 cm
17339.

2 400 HUF

1927 Budapest székesfőváros térképe, 1 : 25.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, sérülésekkel, ragasztott, 83x93 cm
17340.

4 000 HUF

Dr. Irmédi-Molnár László: A térképolvasás és a tereptan elemei. Bp., 1941, Kókai Lajos, 159+(1) p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, koszos borítóval.
17341.

2 000 HUF

1929 Csonka-Magyarország közigazgatási térképe, 1 : 500.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, kissé sérült papírborítóval, 86x115 cm
17342.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF