Maps

Number of items: 153

cca 1930-1940 Vízi sporttérképek 9.: Győri (Mosoni) Dunaág térképe, 1:25000, M. Kir. Állami Térképészet, sérülésekkel, 42×192 cm
17405.

5 000 HUF

cca 1930-1940 A Soroksári Dunaág térképe. Vízisporttérképek 11. sz. 1 : 25.000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, sérülésekkel, 202×24,5 cm
17406.

5 000 HUF

cca 1930-1940 Duna Nagybajcs-Esztergom, Vízisporttérképek 7. sz. 1 : 25.000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, sérülésekkel, 202×24,5 cm
17407.

5 000 HUF

cca 1930-1940 A Duna Budapest-Paks (116 km) szakaszának térképe. Vízisporttérképek 12. sz. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 200×24 cm
17408.

5 000 HUF

1933 A Mátra hegység, Kirándulók térképe 6/a sz., 1 : 50.000, M. Kir. Állami Térképészet, szakadással, 90×61 cm
17409.

2 800 HUF

cca 1914 Jelmagyarázat a katonai térképekhez, nyomta: cs. és kir. katonai földrajzi intézet Bécs, 43×53 cm
17410.

2 000 HUF

1920 Magyarország térkép, Trianon előtti határokkal, 1:1.000.000, Magyar Állami Nyomda, sérült, kissé foltos, 75x105 cm
17411.

1 000 HUF

1941 dr. Kogutowitz Károly iskolai atlasz
17412.

1 200 HUF

1787 Surry megye, Anglia, rézmetszetű térkép J Cary. 26x22 cm, Üvegezett keretben méret 38x33 cm
17413.

5 000 HUF

Vác és Diósjenő környékének katonai térképe, vászontérkép, 38×50 cm
17414.

2 000 HUF

cca 1930 A Balaton-felvidék térképe (Dr. Thirring: Részletes Magyar Útikalauzok II. Dunántúl), 1 : 75.000, Bp., Turistaság és Alpinizmus kiadása, 37,5×43,5 cm
17415.

1 600 HUF

1918 Szolyva és környékének katonai térképe, 1:75 000, K.u.k. Militärgeographisches Institut, 47×62 cm
17416.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF