Maps Number of items: 153
3268738
17405
479
Maps
cca 1930-1940 Vízi sporttérképek 9.: Győri (Mosoni) Dunaág térképe, 1:25000, M. Kir. Állami Térképészet, sérülésekkel, 42×192 cm
5 000 HUF
3268742
17406
479
Maps
cca 1930-1940 A Soroksári Dunaág térképe. Vízisporttérképek 11. sz. 1 : 25.000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, sérülésekkel, 202×24,5 cm
5 000 HUF
3268746
17407
479
Maps
cca 1930-1940 Duna Nagybajcs-Esztergom, Vízisporttérképek 7. sz. 1 : 25.000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, sérülésekkel, 202×24,5 cm
5 000 HUF
3268757
17408
479
Maps
cca 1930-1940 A Duna Budapest-Paks (116 km) szakaszának térképe. Vízisporttérképek 12. sz. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 200×24 cm
5 000 HUF
3267360
17409
479
Maps
1933 A Mátra hegység, Kirándulók térképe 6/a sz., 1 : 50.000, M. Kir. Állami Térképészet, szakadással, 90×61 cm
2 800 HUF
3270191
17410
479
Maps
cca 1914 Jelmagyarázat a katonai térképekhez, nyomta: cs. és kir. katonai földrajzi intézet Bécs, 43×53 cm
2 000 HUF
2949267
17411
479
Maps
1920 Magyarország térkép, Trianon előtti határokkal, 1:1.000.000, Magyar Állami Nyomda, sérült, kissé foltos, 75x105 cm
1 000 HUF
2924480
17412
479
Maps
1941 dr. Kogutowitz Károly iskolai atlasz
1 200 HUF
3265636
17413
479
Maps
1787 Surry megye, Anglia, rézmetszetű térkép J Cary. 26x22 cm, Üvegezett keretben méret 38x33 cm
5 000 HUF
3270141
17414
479
Maps
Vác és Diósjenő környékének katonai térképe, vászontérkép, 38×50 cm
2 000 HUF
3269750
17415
479
Maps
cca 1930 A Balaton-felvidék térképe (Dr. Thirring: Részletes Magyar Útikalauzok II. Dunántúl), 1 : 75.000, Bp., Turistaság és Alpinizmus kiadása, 37,5×43,5 cm
1 600 HUF
3269872
17416
479
Maps
1918 Szolyva és környékének katonai térképe, 1:75 000, K.u.k. Militärgeographisches Institut, 47×62 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house