Maps
Number of items: 153
3269888
17417
479
Maps
1928 Marcali és környékének katonai térképe, 1:75 000, M. Kir. Állami Térképészet, 47×63 cm
2 000 HUF
3269893
17418
479
Maps
1912 Kabola Polyána katonai térképe, 1:75 000, kiadja: K.u.k. Militägeographisches Institut, kis szakadással, 47×62 cm
2 000 HUF
3269896
17419
479
Maps
1915 Bilke katonai térképe, 1:75 000, kiadja: K.u.k. Militägeographisches Institut, 47×62 cm
2 000 HUF
3270063
17420
479
Maps
1916 Felsővisó és környéke katonai térképe, Zone 15. Kol. XXXI., 1:75 000, K.u.k. Militärgeographisches Institut, 46×63 cm
2 000 HUF
3270080
17421
479
Maps
1897 Veszprém és Palota környékének katonai térképe, Zone 17. Col. XVIII., 1:75 000, 42×51 cm
2 000 HUF
3270106
17422
479
Maps
1882 Hartberg és Pinkafeld környékének katonai térképe, Zone 16., Kol. XIV., 1:75 000, 39×52 cm
2 000 HUF
3270138
17423
479
Maps
1886 Zilah és környékének katonai térképe, Zone 17. Col. XXVIII., 1:75 000, 38×52 cm
2 000 HUF
3270158
17424
479
Maps
1888 Munkács és környékének katonai térképe, 1:75 000, vászontérkép, 38×51 cm
2 000 HUF
3270176
17425
479
Maps
cca 1920-1930 Balassagyarmat és Ipolyság környékének katonai térképe, 1:75 000, vászontérkép, kiadja: M. kir. Állami Térképészet, 38×49 cm
2 000 HUF
3270151
17426
479
Maps
1907 Nagycsákány és Zalalövő környékének katonai térképe, 1:75 000, vászontérkép, 40×54 cm
2 000 HUF
3266648
17427
479
Maps
1939 Magyarország új autó térképe. Egészvászon kötésben. 2p + 14 t + 1 melléklet Tátra völgyek áttekintő térképe. Sérült, széteső, rossz állapotban
2 000 HUF
3268691
17428
479
Maps
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m