Maps

Number of items: 153

1928 Marcali és környékének katonai térképe, 1:75 000, M. Kir. Állami Térképészet, 47×63 cm
17417.

2 000 HUF

1912 Kabola Polyána katonai térképe, 1:75 000, kiadja: K.u.k. Militägeographisches Institut, kis szakadással, 47×62 cm
17418.

2 000 HUF

1915 Bilke katonai térképe, 1:75 000, kiadja: K.u.k. Militägeographisches Institut, 47×62 cm
17419.

2 000 HUF

1916 Felsővisó és környéke katonai térképe, Zone 15. Kol. XXXI., 1:75 000, K.u.k. Militärgeographisches Institut, 46×63 cm
17420.

2 000 HUF

1897 Veszprém és Palota környékének katonai térképe, Zone 17. Col. XVIII., 1:75 000, 42×51 cm
17421.

2 000 HUF

1882 Hartberg és Pinkafeld környékének katonai térképe, Zone 16., Kol. XIV., 1:75 000, 39×52 cm
17422.

2 000 HUF

1886 Zilah és környékének katonai térképe, Zone 17. Col. XXVIII., 1:75 000, 38×52 cm
17423.

2 000 HUF

1888 Munkács és környékének katonai térképe, 1:75 000, vászontérkép, 38×51 cm
17424.

2 000 HUF

cca 1920-1930 Balassagyarmat és Ipolyság környékének katonai térképe, 1:75 000, vászontérkép, kiadja: M. kir. Állami Térképészet, 38×49 cm
17425.

2 000 HUF

1907 Nagycsákány és Zalalövő környékének katonai térképe, 1:75 000, vászontérkép, 40×54 cm
17426.

2 000 HUF

1939 Magyarország új autó térképe. Egészvászon kötésben. 2p + 14 t + 1 melléklet Tátra völgyek áttekintő térképe. Sérült, széteső, rossz állapotban
17427.

2 000 HUF

17428.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF