https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 381
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3262082
20669
478
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Fehér Gábor: Túl napnyugat - innen kelet. Pápa, 1943., Exodus. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3262086
20670
478
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Karácsony Sándor: Aki dudás akar lenni... Kolozsvár, 1943, Exodus, 24 p. A borítót nép minta után Lükő Gábor rajzolta. Kiadói papírkötés.
Starting price:
1 600 HUF
3215188
20671
478
0
2400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Konrád György: Az író és a város. Esszék, előadások. DEDIKÁLT! [Bp.], 2004, Noran. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
3215344
20672
478
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Böngérfi János: Egy rét virágainak és egy jegenyének regéi. Költői elbeszélés. Xantus Sándor művészi tollrajzaival. Bp., 1941, Scholtz Testvérek. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3215328
20673
478
0
3800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
József Attila: Költészet és nemzet. József Attila hátrahagyott írásai közül Sándor Pál válogatta ki és rendezte sajtó alá. Bp.,[1941], Dokumentum Könyvek,(Nádor-ny.),63+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
3215341
20674
478
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Farkas Károly: Megfigyelések a menetjegyirodában. Bp.,én., Globus,128 p. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3216068
20675
478
0
3200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Mallász Gitta: Párbeszéd az angyallal. A négy hírnök. Feljegyezte: - -. hn., én., nyn., 94 p. Másolat? Szamizdat? Átkötött virágmintás egészvászon-kötés.
Starting price:
3 200 HUF
3217264
20676
478
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Babits Mihály: Irodalmi problémák. Bp.,1917, Nyugat. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, sérült gerinccel, érdekes ajándékozási bejegyzéssel a címlapon.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3256009
20677
478
0
2800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Karátson Gábor: Hármaskép. Leonardo, Grünewald, Vajda Lajos. Bp., 1975, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
3255979
20678
478
0
12000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
McLuhan, Marshall: A Gutenberg galaxis. A tipográfiai ember létrejötte. Bp., 2001, Trezor. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
3258139
20679
478
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Szapudi András: Gyilkos szarvas. DEDIKÁLT! Bp.,1988,Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3258147
20680
478
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Balogh Elemér: A semmi farka. DEDIKÁLT! Vár Ucca Tizenhét Könyvek 5. Veszprém, 1996., Vár Ucca Tizenhét. Kiadói papírkötés
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment