Number of items: 381

20669.

1 600 HUF

Karácsony Sándor: Aki dudás akar lenni... Kolozsvár, 1943, Exodus, 24 p. A borítót nép minta után Lükő Gábor rajzolta. Kiadói papírkötés.
20670.

1 600 HUF

Konrád György: Az író és a város. Esszék, előadások. DEDIKÁLT! [Bp.], 2004, Noran. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20671.

2 400 HUF

20672.

1 600 HUF

20673.

3 800 HUF
10,30
11,88

Farkas Károly: Megfigyelések a menetjegyirodában. Bp.,én., Globus,128 p. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással.
20674.

1 600 HUF

20675.

3 200 HUF
8,67
10,00

20676.

1 400 HUF

Karátson Gábor: Hármaskép. Leonardo, Grünewald, Vajda Lajos. Bp., 1975, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
20677.

2 800 HUF

McLuhan, Marshall: A Gutenberg galaxis. A tipográfiai ember létrejötte. Bp., 2001, Trezor. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
20678.

12 000 HUF

Szapudi András: Gyilkos szarvas. DEDIKÁLT! Bp.,1988,Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
20679.

1 600 HUF

Balogh Elemér: A semmi farka. DEDIKÁLT! Vár Ucca Tizenhét Könyvek 5. Veszprém, 1996., Vár Ucca Tizenhét. Kiadói papírkötés
20680.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF