Number of items: 381

Hamza Lehel Mária: Női szemmel (válogatott publicisztikai művek). Jászberény, 1997, Hamza Múzeum Alapítvány. 36 p. Fekete-fehér képekkel, többek közt divatrajzokkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
20657.

1 200 HUF

20658.

1 200 HUF

Felix Salten (Salzmann Zsigmond): Bambi. Ford.: Fenyő László. A kiválasztottak. (Bp., 1929), Pantheon, 248+(8) p. Első magyar kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, részben szétváló fűzéssel.
20659.

1 600 HUF

Krúdy Gyula. Az útitárs. N. N. Helikon Kiskönyvtár. Bp.,1966, Magyar Helikon, Kiadói egészbőr kötés, kiadói tokban. Számozott (254./1300) példány.
20660.

1 600 HUF

Makszim Gorkij: Makar Csudra és más elbeszélések. Ford.: Ambrozovics Dezső, Görög Imréné, Makai Imre. Varsányi Pál fametszeteivel. Új Elzevir Könyvtár. Bp., 1958, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, kiadói tokban, jó állapotban. Számozott (198./600) példány.
20661.

1 800 HUF

20662.

3 000 HUF

Losonci Miklós: Madarak karácsonya. A szerző, Losonci Miklós (1929-2010) művészettörténész által DEDIKÁLT példány! Bp., 1997, Bíró Family. 129 p. Fekete-fehér képekkel, többek közt Kondor Béla, Hincz Gyula, Deim Pál műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
20663.

1 800 HUF

Bisztray Gyula: Író és nemzet. Bp., 1943., Révai. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, szakadt, kopott kiadói papír védőborítóban.
20664.

1 600 HUF

Cs. Szabó László: Magyar néző. Napló az európai válságról. Bp., [1939], Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt. (Hungária-ny.), 184+(4) p. Első kiadás. A Nyugat harmadik nemzedéke jelentős esszéírójának, Cs. Szabó Lászlónak naplófeljegyzései a háborúba forduló évről. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20665.

1 800 HUF

Lanátor Pogány Ferenc: Szabadon. Elbeszélések. Bp., 1928, Vajda János Társaság (Phöbus-ny.), 170+(2) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, katonai témájú ex libris-szel.
20666.

2 200 HUF
5,96
6,88

Kőrösi Csoma Sándor: Buddha élete és tanításai. Ford., az előszót írta és jegyzetekkel ellátta: Bodor András. TÉKA. Bukarest, 1982, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, egy lap szélén sérüléssel, néhány bejelöléssel, a borítón kis kopásnyomokkal.
20667.

2 400 HUF

Kovács Kálmán szerk.: Ady. 1977, Alföldi Nyomda, papírkötés, megjelent 500 példányban.
20668.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF