Number of items: 381

20935.

2 000 HUF

20936.

1 800 HUF

20937.

1 800 HUF

20938.

1 800 HUF

20939.

1 600 HUF

20940.

4 000 HUF

20941.

1 600 HUF

20942.

1 400 HUF

20943.

1 800 HUF

Giannalberto Bendazzi: Woody Allen. A művész, a botrányhős. (Pécs), é.n., Alexandra. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20944.

1 000 HUF

[Shakespeare, William] Shakspere tragédiái. I. köt. [Romeo és Julia. Othello. Cymbeline. Macbeth. Lear király. Hamlet.] Ford.: Szász Károly, Rákosi Jenő, Vörösmarty Mihály, Arany János. Shakspere Összes Szinművei I. köt. Bp., 1902, Franklin-Társulat, 1 (címkép) t.+ XXXV+(1)+609+(3) p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a gerincen kis sérülésekkel, némi kopással, belül nagyrészt jó állapotban.
20945.

1 200 HUF

Féja Géza 3 könyve: Bölcsődal. Életregény. Bp., 1958, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 5200 példányban. + Sűrű, kerek erdő. Zsoldos Vera rajzaival. Bp., 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, a védőborító részben hozzáragadt a borítóhoz. + Törzsek, hajtások. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20946.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF