Number of items: 381

1923-1924-1926 Az Est Hármaskönyve. Az 1923-as borítója Falus Elek, az 1924-es Gara Arnold munkája. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, és kiadói papírkötések, az 1923-as kopott borítóval, sérült hátsó borítóval, javított gerinccel, az 1924-es sérült borítóval és gerinccel, az elülső és hátsó borítók leváltak.
20923.

2 200 HUF
5,96
6,88

Vegyes életrajzi könyv, 4 db:   Csongor Győző: Hulló levél, sárga levél. Szeged, 1997, Dankó Pista Emlékéért Alapítvány. Kiadói papírkötés.;   Lengyel Dénes: Irodalmi kirándulások. Bp., 1977, Tankönyvkiadó. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.   "Én a komédiát lejátsztam, milattattam, de nem mulattam." [Bp.], 1981, Magyar Színházi Intézet. Kiadói papírkötés.  Lengyel Lajos. Könyvtervező, fotográfus, oktató és humanista. hn., 1995, Nyomdász Kiadó. Kiadói papírkötés.
20924.

2 000 HUF

Shakespeare válogatott drámái. Mészöly Dezső fordításába. Bp., 1998, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20925.

2 400 HUF

Kecskés Pál: A bölcselet története főbb vonásaiban. Bp., 1943, Szent István Társulat, 712 p. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, Tulajdonosi névbejegyzéssel
20926.

2 000 HUF

Tandori Dezső: A feltételes megálló. Bp., 2009, Scolar, kiadói kartonált papírkötés, enyhén sérült papír védőborítóval.
20927.

2 200 HUF
5,96
6,88

20928.

2 000 HUF

20929.

2 000 HUF

20930.

2 000 HUF

20931.

2 800 HUF

20932.

2 000 HUF

20933.

2 400 HUF

20934.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF