Maps

Number of items: 142

1894-1895 Hunyad vármegye és Alsó-Fehér vármegye térképe (2 db), tervezte: Gönczy Pál, Bp., Posner Károly Lajos és Fia, a Pallas Nagy Lexikona mellékletei, az egyik lap széle kissé sérült, 30,5x23,5 cm
17229.

1 800 HUF

1949 Magyarország útállapot térképe 1949. június 1-én, szerk.: Tallián Ferenc, kiadja: Franklin Könyvkiadó Nemzeti Vállalat. 1 : 500.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., sérülésekkel, körbevágva, 67x104 cm
17230.

4 000 HUF

cca 1910 Tenke (Tinca) és Kardó (Cordău) környéke (Erdély), katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 38x52,5 cm
17231.

10 000 HUF

1973 Landkarte des Heiligen Landes für Wallfahrer / A Szentföld (Izrael) térképe zarándokoknak, Carpenters Workshops (Nazareth) kiadása, 69x50 cm
17232.

1 800 HUF

cca 1940 Budapest térképe, 1 : 25.000, Bp., M. Kir. Térképészeti Intézet, kissé sérült, foltos, 74,5x90,5 cm
17233.

5 000 HUF

Erdély tájainak térképe, 35x40 cm
17234.

1 200 HUF

Felsőpakony (Pest megye) üzemi térkép másolat, 1 : 10.000, vászonra kasírozva, kissé viseltes állapotban, 54x48,5 cm
17235.

1 200 HUF

cca 1912-1919 Budapest térképe, rajzolta: Bálint János, Tolnai Világlexikona melléklete, kis lapszéli szakadással, kissé foltos, 23x31 cm
17236.

1 000 HUF

10 db magyar turistatérkép
17237.

10 db magyar turistatérkép

1 200 HUF

1965-1966 Magyarország autóbusz-hálózata, kétoldalas térkép, kis szakadásokkal, 69x69 cm
17238.

1 000 HUF

3 db térkép a Pallas Nagy Lexikonából: Az Osztrák-Magyar Monarchia térképe + Nagy-Magyarország földtani, ill. hegy- és vízrajzi térképe, rajzolta: Homolka József, Bp., Posner Károly Lajos és Fia, az egyiken kis lapszéli sérülésekkel, 23,5x30,5 cm
17239.

1 200 HUF

cca 1900-1910 4 db magyar történelmi térkép: Magyarország Nagy Lajos király korában, Mátyás király halálakor, a bécsi béke korában, a pragmatica sanctio körül. Rajzolta: Kogutowicz Manó. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., változó állapotban, 30x35 cm körül
17240.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF