Maps

Number of items: 142

cca 1965-1980 Tájékozódási futás (tájfutás) ismertető prospektus + Térkép jelkulcs, összeáll.: Szász Károly + 8 db térkép, változó méretben és állapotban
17241.

1 400 HUF

1928 Szombathely rend. tan. város térképe, kiegészítve Gyöngyösszőllős és Kámon községek térképével, 1 : 10.000, kiadja: Nagy Lajos könyv- és papírkereskedése, minimálisan foltos, 62,5x47 cm
17242.

5 000 HUF

1954 Szegvár és környékének térképe, a Magyar Néphadsereg Vezérkara oktatótérképe, 1 : 25.000, néhány kis sérüléssel, 47,5x46,5 cm
17243.

1 600 HUF

1941 Freytag & Berndt: Autostraßenkarten - Blatt 28. Graz-Varazdin (Varasd) autótérkép, 1 : 300.000, Wien, G. Freytag & Berndt A.G., kissé viseltes állapotban, sérülésekkel, 61x93,5 cm
17244.

1 600 HUF

cca 1910 Görgényszentimre (Gurghiu) és környéke (Erdély), katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 38x52,5 cm
17245.

10 000 HUF

cca 1906 Oláh-Toplicza (Maroshévíz, Toplita) és környéke (Erdély), katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 38,5x53,5 cm
17246.

10 000 HUF

cca 1909 Bélbor (Gyergyóbélbor, Bilbor) és környéke (Erdély), katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 38,5x52,5 cm
17247.

10 000 HUF

cca 1908 Marosborgó (Muresenii Bârgăului) és környéke (Erdély), katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 38,5x52,5 cm
17248.

10 000 HUF

ca 1910 Magyarország vasúti térképe Budapest pályaudvarok feltüntetésével 44x30 cm
17249.

2 400 HUF

ca 1910 Pozsony és környéke katonai térkép 44x32 cm
17250.

2 400 HUF

cca 1910 A Dunántúl, Fertő tó, Bécs és környéke térképe. 50x66 cm / Map of Wien and the Neusiedler see
17251.

3 000 HUF

1938 "Az ezeréves magyar Felvidék", a visszatérő Felvidék térképe, a Pesti Hírlap ajándéka, kis szakadással, 41×57 cm
17252.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF