Maps

Number of items: 142

1927 Gyöngyös és Verpelét környékének térképe, 1 : 75.000, M. Kir. Állami Térképészet, 62x47 cm
17277.

2 000 HUF

1866 A Königgrätzi csatatér térképe. Litográfia - Plan des Schlachtfeldes von Königgrätz (3. Juli 1866) 75x66 cm Beszakadásokkal
17278.

8 000 HUF

Albert van Kampen: Orbis Terrarum Antiquus in scholarum usum descriptus. Gotha, 1848, Justus Perthes, 2 p.+16 t. Kiadói kopott félvászon-kötés, laza kötéssel, 25,5x29,5 cm
17280.

4 000 HUF

cca 1840 A katonai határőrvidék rézmetszetű térképe vászonra kasírozva 64x41 cm
17281.

6 000 HUF

cca 1870 Steihauser - Köke: Az Osztrák-Magyar birodalom kőnyomatos térképe 3 db egyforma, berajzolásokkal. Lapméret 28x25 cm
17282.

5 000 HUF

cca 1942 Magyarország közigazgatási térképe 1918-ban, az 1942. évi határokkal. Tervezte és rajzolta: Kogutowicz Manó. 1 : 900.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt. Hajtva, sérült, szakadásokkal 115x84 cm
17283.

5 000 HUF

cca 1910 Magyar politikai térképe, 1:2.400.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet, üvegezett fa keretben, sérült, foltos, 29x41 cm, keret: 43x53 cm
17284.

2 600 HUF
7,05

cca 1917 Sonderkarten der Westfront. 1 : 250.000. (I. Ostende-Arras. II. Laon-Reims. III. Reims-Verdun. IV. Toul-Nancy. V. Colmar-Belfort.) Berlin, Gea Verlag GmbH. Német I. világháborús atlasz, 4 db kihajtható térképpel (az I. számú hiányzik). Kiadói papírborítóban, szakadásokkal.
17285.

3 000 HUF

cca 1930-1940 A Soroksári Dunaág térképe. Vízisporttérképek 11. sz. 1 : 25.000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 202x24,5 cm
17286.

2 800 HUF

A Csehszlovák Köztársaság térképe, 1:1 500 000, vászontérkép, sérülésekkel, 32×64 cm
17287.

1 600 HUF

8 db Budapest kerület/városrész térkép
17288.

1 800 HUF

1942 Európai Oroszország térképe, 1 : 5.000.000, kiadja a M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kisebb sérülésekkel, 92x63 cm
17289.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF