https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 83

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Arató Gyula (1889-1969) ~1940. "Magyar Sport Érem / A jövő nemzedéke a nemzet jövője" kétoldalas ezüstözött bronz emkékérem (61mm) T:AU
1
31903.

Arató Gyula (1889-1969) ~1940. "Magyar Sport Érem / A jövő nemzedéke a nemzet jövője" kétoldalas ezüstözött bronz emkékérem (61mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1923-1940. "Ferencz Városi Torna Club" kétoldalas díjérem füllel, közte bronz, bronzozott Al (15db, 2xklf méret: 30mm és 40mm) + 5db klf sportérem egybefűzve T:VF,F
1
31904.

Berán Lajos (1882-1943) 1923-1940. "Ferencz Városi Torna Club" kétoldalas díjérem füllel, közte bronz, bronzozott Al (15db, 2xklf méret: 30mm és 40mm) + 5db klf sportérem egybefűzve T:VF,F

 
Sold
Starting price:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Number of bids:
6
 
1929. "Magyar Országos Céllövő Szövetség" egyoldalas bronz plakett. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (62x40mm) T:XF
1
31905.

1929. "Magyar Országos Céllövő Szövetség" egyoldalas bronz plakett. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (62x40mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond" kétoldalas bronz sport díjérem (40mm) T:AU,XF patina
1
31906.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond" kétoldalas bronz sport díjérem (40mm) T:AU,XF patina

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Berán Lajos (1883-1943) 1934. "Magyar Sí Szövetség" bronz díjplakett hátoldalán "1933.I.27. IFJ. III. DIJ" gravírozással és "LUDVIG E BUDAPEST" gyártói jelzéssel (57x41mm) T:XF patina
1
31907.

Berán Lajos (1883-1943) 1934. "Magyar Sí Szövetség" bronz díjplakett hátoldalán "1933.I.27. IFJ. III. DIJ" gravírozással és "LUDVIG E BUDAPEST" gyártói jelzéssel (57x41mm) T:XF patina

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1940. "Országos Magyar Lövész Szövetség 1871" bronz emlékplakett, hátoldalán "Bajnokság 1940" gravírozással és "BERÁN N." gyártói jelzéssel (70x50mm) T:AU,XF TP 304.
1
31908.

Berán Lajos (1882-1943) 1940. "Országos Magyar Lövész Szövetség 1871" bronz emlékplakett, hátoldalán "Bajnokság 1940" gravírozással és "BERÁN N." gyártói jelzéssel (70x50mm) T:AU,XF TP 304.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1943. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem, gravírozott "Szenior korm. négyes BPest 1943. VI. 26-27 - I." szöveggel (50mm) T:AU patina
1
31909.

Berán Lajos (1882-1943) 1943. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem, gravírozott "Szenior korm. négyes BPest 1943. VI. 26-27 - I." szöveggel (50mm) T:AU patina

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Al emlékérem (32mm) T:PP
1
31910.

Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Al emlékérem (32mm) T:PP

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
3
 
Erdey Dezső (1902-1957) 1939. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár Rt. Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929." bronz díjérem, hátoldalán gravírozva "III. díj - Férfi egyes kizárásos házi tenniszverseny 1939" (35mm) T:AU
1
31911.

Erdey Dezső (1902-1957) 1939. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár Rt. Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929." bronz díjérem, hátoldalán gravírozva "III. díj - Férfi egyes kizárásos házi tenniszverseny 1939" (35mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Gácsik Lajos (1905-1981) / Boczán Gyula 1936. "Nemzetközi Sporthét a Balatonon 1936" bronz plakett, rögzítéshez szolgáló lyukakkal (69x49mm) T:XF
1
31912.

Gácsik Lajos (1905-1981) / Boczán Gyula 1936. "Nemzetközi Sporthét a Balatonon 1936" bronz plakett, rögzítéshez szolgáló lyukakkal (69x49mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Iván István (1905-1968) ~1946-1947. Kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Gyephoki - III. szövetségi díj - M.K.H.SZ." gravírozással (41mm) T:AU kis ph
1
31913.

Iván István (1905-1968) ~1946-1947. Kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Gyephoki - III. szövetségi díj - M.K.H.SZ." gravírozással (41mm) T:AU kis ph

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás
1
31914.

Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment