https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 83

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Konkoly Sugár József (1887-) ~1910. "KEAC - Kolozsvári Egyetemi Atlétikai Club" fém díjérem, szignó nélkül (59mm) T:XF
1
31915.

Konkoly Sugár József (1887-) ~1910. "KEAC - Kolozsvári Egyetemi Atlétikai Club" fém díjérem, szignó nélkül (59mm) T:XF

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
2
 
Papp László (1947-) 1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Birkózás" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "1247" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (30,91g/0.925/42,5mm) T:PP patina
1
31916.

Papp László (1947-) 1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Birkózás" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "1247" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (30,91g/0.925/42,5mm) T:PP patina

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
0
 
Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület 1696 / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" peremen jelzett Ag emlékérem (36,51g/0.900/45,5mm) T:AU,XF Hungary 1926. "Civilian Rifle Association of Budapest 1696" hallmarked Ag medallion. Sign.: József Reményi (36,51g/0.900/45,5mm) C:AU,XF  HP 4421.
1
31917.

Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület 1696 / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" peremen jelzett Ag emlékérem (36,51g/0.900/45,5mm) T:AU,XF Hungary 1926. "Civilian Rifle Association of Budapest 1696" hallmarked Ag medallion. Sign.: József Reményi (36,51g/0.900/45,5mm) C:AU,XF HP 4421.

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
1984. "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad - Eger" bronz emlékérem műanyag keretben. Szign.: Sebestyén Sándor (1949-2010) (42,5mm) T:AU patina
1
31918.

1984. "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad - Eger" bronz emlékérem műanyag keretben. Szign.: Sebestyén Sándor (1949-2010) (42,5mm) T:AU patina

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1925. "Budapesti Egyetemi Athletikai Club - THONKA VERSENY 1925 I CSAPAT" bronz plakett. Szign.: Sződy Szilárd (1878-1939) (70x46mm) T:AU
1
31919.

1925. "Budapesti Egyetemi Athletikai Club - THONKA VERSENY 1925 I CSAPAT" bronz plakett. Szign.: Sződy Szilárd (1878-1939) (70x46mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Sződy Szilárd (1878-1939) ~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" 2xklf méretű Br díjérem (30mm, 41mm), mindkettő mellszalagon T:2
1
31920.

Sződy Szilárd (1878-1939) ~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" 2xklf méretű Br díjérem (30mm, 41mm), mindkettő mellszalagon T:2

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
~1900. "Aradi Tornaegyesület 1879 / Ember küzdj és bízva bízzál" bronz sport díjérem füllel (29mm) T:AU kis patina
1
31921.

~1900. "Aradi Tornaegyesület 1879 / Ember küzdj és bízva bízzál" bronz sport díjérem füllel (29mm) T:AU kis patina

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
14
 
1932. "Debrecen 'HOTIS' galamblövő verseny 1932" bronz díjérem (50mm) T:XF kis ph.
1
31922.

1932. "Debrecen 'HOTIS' galamblövő verseny 1932" bronz díjérem (50mm) T:XF kis ph.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1935. "A legjobb tornászcsapat testnevelési tanárának 1935. III. 25. - KISOK" bronzozott fém sportplakett (63x98mm) márványtalapzaton (103x140x18mm) T:2,2- patina, egy díszítőelem hiányzik
1
31923.

1935. "A legjobb tornászcsapat testnevelési tanárának 1935. III. 25. - KISOK" bronzozott fém sportplakett (63x98mm) márványtalapzaton (103x140x18mm) T:2,2- patina, egy díszítőelem hiányzik

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1937. "ECHO - I. Expoz de foto 1937." gravírozott bronz díjplakett (50x76mm) márványtalapzatra rögzítve (90x119x39mm), rajta továbbá zománcozott "ECHO" (14x12mm) T:XF
1
31924.

1937. "ECHO - I. Expoz de foto 1937." gravírozott bronz díjplakett (50x76mm) márványtalapzatra rögzítve (90x119x39mm), rajta továbbá zománcozott "ECHO" (14x12mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1937. 1929. "Virtvti et fortitvdini" bronz díjérem "BEAC (Budapesti Egyetemi AC) 1937" gravírozással (33mm), márványtalapzaton (50x50x14mm) T:XF
1
31925.

1937. 1929. "Virtvti et fortitvdini" bronz díjérem "BEAC (Budapesti Egyetemi AC) 1937" gravírozással (33mm), márványtalapzaton (50x50x14mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1939. "Cégcsapatok Labdarúgó Ligája" egyoldalas ezüstözött bronz plakett gravírozással (57x86mm) T:XF patina, kopott ezüstözés
1
31926.

1939. "Cégcsapatok Labdarúgó Ligája" egyoldalas ezüstözött bronz plakett gravírozással (57x86mm) T:XF patina, kopott ezüstözés

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
3
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment