Books: Law

Number of items: 27

19274.

2 000 HUF

Grecsák Károly: A váltótörvény (1876. évi XXII. törvényczikk) magyarázata, különös tekintettel a m. kir. Curia birói gyakorlatára. Függelékül: A váltóeljárás. Bp., 1897, Athenaeum, VII+1+516 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, a címlapon Dr. Csia József kézdivásárhelyi ügyvéd áthúzott névbélyegzőjével és Bedő Joakim jogász (?) beragasztott névcímkéjével és névbejegyzésével.
19275.

3 000 HUF

Planum tabulare, sive decisiones curiales, per excelsam deputationem a piae memoriae impteratrice et regina Hungariae diva Maria Theresia eatenus ordinatam collectae et in ordinem redactae Anno 1769... Editio secunda. Posonii, 1817., Sumptibus et typis Simonis Petri Weber et Filii, 8+230 p. Latin nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel.
19276.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF