Books: Law

Number of items: 27

19262.

2 600 HUF
7,05

19263.

2 000 HUF

19264.

1 600 HUF

19265.

1 200 HUF

19266.

1 200 HUF

A közutakról s vámokról szóló 1890. I. Törvényczikk kiegészítve a rávonatkozó törvényekkel. Szeged, 1891, Várnai L. kiadása. Kiadói félvászon-kötésben, ragasztással, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19267.

2 000 HUF

19268.

1 800 HUF

Kuncz Ödön Kereskedelmi és váltójog vázlata I. Bp., 1922, Grill Károly. Kiadói papírkötés, gerincen sérüléssel, borítón apró szakadásokkal és hátoldalán halvány ázásnyommal, borítón és a címlapon Mallász Elemér igazgató névbejegyzésével, több lapon ceruzás jelöléssel.
19269.

1 200 HUF

19270.

400 HUF
1,08
1,25

19271.

400 HUF
1,08
1,25

19272.

1 000 HUF

19273.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF