Jewellery and precious metal items

Number of items: 164

Ezüst (Ag) filigrán karkötő, jelzett, 6g
22156.

3 000 HUF

Ezüst (Ag) fűszerkínáló, jelzett, nettó: 32,8g
22157.

6 000 HUF
16

2 darab aranyozott ezüst (Ag) nyaklánc, egyik gyöngyház kámea medállal, jelzettek.
22158.

4 000 HUF

Mokkás tálca. Ezüst (Ag) "1940 .... és a magyar haza" felirattal. feltehetően az Erdélyi bevonulásra utalva. Poncolt, Dianás jelzéssel, jelzett. 226 g 32x16 cm
22159.

42 000 HUF
113,82
131,25

Ezüst (Ag) füles kínáló, jelzett (mesterjeggyel), d: 11 cm, nettó: 192 g
22160.

10 000 HUF

Ezüst (Ag) fűszerkínáló pár, jelzett, nettó: 85g
22161.

16 000 HUF
43,36
50,00

22162.

32 000 HUF
86,72
100,00

Ezüst (Ag) cigarettatárca, jelzett, 1936, nettó: 175g
22163.

32 000 HUF
86,72
100,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF