https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery and precious metal items

Number of items: 164

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Antik ezüst (Ag) kiskanál. Felvidék (Rimaszombat?), cca 1840. 13 latos finomságjellel, mesterjeggyel Jelzett 17,5 g
1
22108.

Antik ezüst (Ag) kiskanál. Felvidék (Rimaszombat?), cca 1840. 13 latos finomságjellel, mesterjeggyel Jelzett 17,5 g

 
The item is not available
Starting price:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag) díszkanál Tirol címerrel. Jelzett (800), kis kopással, bruttó: 11 g, h: 9,5 cm
1
22109.

Ezüst (Ag) díszkanál Tirol címerrel. Jelzett (800), kis kopással, bruttó: 11 g, h: 9,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst(Ag) mokkás kanál, 2 db, jelzett, h: 8,5 cm, nettó: 26,3 g
1
22110.

Ezüst(Ag) mokkás kanál, 2 db, jelzett, h: 8,5 cm, nettó: 26,3 g

 
Sold
Starting price:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Number of bids:
3
 
14k arany (Au) boszorkány figurás medál 1,91 g
1
22111.

14k arany (Au) boszorkány figurás medál 1,91 g

 
Sold
Starting price:
38 000 HUF
102,98
EUR
,
118,75
USD
Number of bids:
2
 
Ezüst (Ag) köves medál, jelzett, bruttó: 8,1g
1
22112.

Ezüst (Ag) köves medál, jelzett, bruttó: 8,1g

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag) köves medál, jelzett, bruttó: 2,7g
1
22113.

Ezüst (Ag) köves medál, jelzett, bruttó: 2,7g

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzés nélkül, h: 8,5 cm, nettó: 9,7 g
1
22114.

Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzés nélkül, h: 8,5 cm, nettó: 9,7 g

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
1881 Antik ezüst (Ag) kiskanál 13 latos ezüst jellel jelzett D2-F. mesterjeggyel 24,3 g
1
22115.

1881 Antik ezüst (Ag) kiskanál 13 latos ezüst jellel jelzett D2-F. mesterjeggyel 24,3 g

 
Sold
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
2
 
Ezüst (Ag) gyűrű, tűzzománc díszítéssel, jelzéssel, méret: 51, bruttó: 4,4 g
1
22116.

Ezüst (Ag) gyűrű, tűzzománc díszítéssel, jelzéssel, méret: 51, bruttó: 4,4 g

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
Ezüst (Ag) medál, közepén foglalat kő nélkül, jelzés nélkül, 6 g, 32x25 mm
1
22117.

Ezüst (Ag) medál, közepén foglalat kő nélkül, jelzés nélkül, 6 g, 32x25 mm

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst (Ag) tenyésztett gyöngyös lánc (gyermek nyaklánc?), jelzett, bruttó: 7,1 g, h: 39 cm
1
22118.

Ezüst (Ag) tenyésztett gyöngyös lánc (gyermek nyaklánc?), jelzett, bruttó: 7,1 g, h: 39 cm

 
Sold
Starting price:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Number of bids:
1
 
Ezüst (Ag) vastag nyaklánc, jelzett, 25 g, h: 57 cm
1
22119.

Ezüst (Ag) vastag nyaklánc, jelzett, 25 g, h: 57 cm

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment