Posters

Number of items: 105

Anmut und Kraft, Die Welt des Bildhauers Georg Kolbe, filmplakát, restaurált, papírra kasírozva, 84×59 cm
18401.

14 000 HUF
37,94
43,75

Rotkäppchen, Fritz Genschow-Film, filmplakát, restaurált, papírra kasírozva, 84×59 cm
18402.

20 000 HUF
54,20
62,50

Geronimo die Geissel der Präre, Paramount Pictures filmplakát, restaurált, papírra kasírozva, 84×59 cm
18403.

18 000 HUF
48,78
56,25

Musik Piraten in deutscher Sprache, Margaret Lockwood, Peter Graves, stb., plakát, restaurált, papírra kasírozva, 84×59 cm
18404.

12 000 HUF

Pömperly's Kamp mit dem Schneeschuh, plakát, restaurált, papírra kasírozva, 100×70 cm
18405.

70 000 HUF
189,70
218,75

Rashomon, Die Sensation der Weltstädte filmplakát, restaurált, vászonra kasírozva, 84×59 cm
18406.

10 000 HUF

Ins Paradies verbrannt, Glynis Johns, Robert Newton, stb. filmplakát, papírra felkasírozva, restaurált, 84×59 cm
18407.

12 000 HUF

In brutalen Händen, MGM filmplakát, papírra felkasírozva, restaurált, 84×59 cm
18408.

10 000 HUF

Die Herrin von Soto című film plakátja, restaurált, vászonra kasírozva, 84×59 cm
18409.

12 000 HUF

Budapest Orfeum 1907-1945 egy korszak dalok, versek, jelenek tükrében. Az egyik első Katona József színházi plakák ca 1982 (Színházi plakát) Grafikus: Khell Csörsz. 32x62 cm
18410.

6 000 HUF

Rau Tibor (1934-2000): Mandragora, Katona József Színház (plakátterv). Tempera, papír. Jelzés nélkül. Feltekerve, hajtásnyomokkal, lapszéli apró sérülésekkel, 70x50 cm.
18411.

15 000 HUF
40,65
46,88

Rau Tibor (1934-2000): Átkozottak bálja, főszerepben: May Britt, Marlon Brando (filmplakát terv). Tempera, szén, papír. Jelezve középen jobbra. Feltekerve, hajtásnyomokkal, sérült, 70x50 cm.
18412.

15 000 HUF
40,65
46,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF