Posters
Number of items: 105
3135873
18389
468
2200
Posters
2023 Gulácsy életmű-kiállítás, Magyar Nemzeti Galéria, plakát, feltekerve, 68x48 cm
2 200 HUF
3142138
18390
468
Posters
Outrageous Fortune (Szemérmetlen szerencse) c. amerikai film nagyméretű plakátja, hajtva, 75x101 cm
3 600 HUF
3142135
18391
468
Posters
Three Men and a Little Lady (Három férfi és egy kis hölgy) c. amerikai film nagyméretű plakátja, hajtva, 76x101 cm
3 600 HUF
3142131
18392
468
Posters
Not Quite Jerusalem (Not Quite Paradise / Közel a paradicsomhoz) c. brit film nagyméretű plakátja, hajtva, 76x101 cm
3 000 HUF
3142128
18393
468
Posters
No Mercy (Nincs kegyelem) c. amerikai akció-thriller film (főszerepben: Richard Gere, Kim Basinger) nagyméretű plakátja, hajtva, 75x101 cm
3 000 HUF
3159576
18394
468
Posters
Vasarely, Georges Fall, Art '14 83 - BALE, kiállítási plakát, szitanyomat, papír, feltekerve, törésnyomokkkal, 63×40 cm
18 000 HUF
3160491
18395
468
Posters
Férfi és nő, art deco stílusú poszter, nyomat, papír, Tó-retró kiadása, XXI. sz., feltekerve, 60x40 cm
8 000 HUF
3165521
18396
468
Posters
Századunk tanúja - Habsburg Ottó, plakát, Bp., Révai, 84x59,5 cm
2 000 HUF
3129438
18397
468
22000
Posters
Pat und Patachon als Detektive, jagen mit Dick und Doof filmplakát, restaurált, vászonra kasírozva, 84×59 cm
22 000 HUF
3129446
18398
468
Posters
Ich kann mein Herz nur einmal verschenken filmplakát, restaurált, vászonra kasírozva, 84×59 cm
10 000 HUF
3129447
18399
468
60000
Posters
Vision am See, Maria Hausz-Produktion, Jávor Pál, Tolnay Klári, stb., filmplakát, restaurált, vászonra kasírozva, 84×59 cm
60 000 HUF
3129442
18400
468
Posters
Drei waren Verräter, Universal International filmplakát, restaurált, vászonra kasírozva, 84×59 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m