Posters

Number of items: 105

1988 Hérics Nándor (1956- ): Érints meg és menj!, nagyméretű filmplakát, moziplakát, Bp., Offset és Játékkártya Ny., hajtva, 81x56 cm
18377.

6 000 HUF

1988 David Hockney (1937-) angol festőművész a budapesti Generalart Stúdióban rendezett kiállítási plakátja. Ofszet, papír, 59x42 cm. Jó állapotban, jobb alsó sarkában kisebb törésnyommal. / Exhibition poster, ofset on paper, 59x42 cm.
18378.

2 600 HUF
7,05

1989 Az utolsó asszony (Gerard Depardieu, Ornella Muti), nagyméretű filmplakát, moziplakát, hajtva, 82x56 cm
18379.

6 000 HUF

Műrepülő plakát tétel, 3 db:  1989 Hungary Békéscsaba, műrepülő EB 1989, plakát, jelzett a dúcon, hajtott, kis szakadással, 60x42 cm.;  1994 17th World Aerobatic Championships, műrepülő plakát, jelzett a dúcon, 56x39 cm.;  cca 1990-es évek közepe Aerotriga, Hungarian Aerobatic Formation, a 4 pilóta közül 2 aláírta, 48x33 cm.
18380.

6 000 HUF
10

1989 Chouans! / Huhogók! c. francia film, nagyméretű fimplakát, moziplakát, hajtva, 77x58 cm
18381.

6 000 HUF

Vízkereszt ca 1989. (Színházi plakát) Rendezte: Zsámbéki Gábor. Fsz.: Benedek Miklós, Stohl András. . Grafikus: Khell Csörsz. 32x62 cm
18382.

6 000 HUF

cca 1989 Egy kisebb isten gyermekei, nagyméretű filmplakát, moziplakát, Bp., Offset és Játékkártya Ny., hajtva, kis lapszéli sérüléssel, 81x56 cm
18383.

6 000 HUF

Csirkefej 1989. (Színházi plakát) Rendezte: Zsámbéki Gábor. Fsz.: Gobbi Hilda. Grafikus: Khell Csörsz. br>62x30 cm. Szép állapotban. Gobbi Hilda főszereplésével készült, ritkább változat
18384.

20 000 HUF
54,20
62,50

1989 A lenullázott légió, nagyméretű filmplakát, moziplakát, hajtva, minimális lapszéli szakadással, 86x58 cm
18385.

6 000 HUF

1990 FIDESZ plakát, 58×42 cm
18386.

1990 FIDESZ plakát, 58×42 cm

1 400 HUF

18387.

7 500 HUF
20,33
23,44

1993 Bozó Gyula egyházi és világi érmek kiállítása plakát terv kollázs 70x90 cm
18388.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF