Posters Number of items: 105
3134058
18377
468
Posters
1988 Hérics Nándor (1956- ): Érints meg és menj!, nagyméretű filmplakát, moziplakát, Bp., Offset és Játékkártya Ny., hajtva, 81x56 cm
6 000 HUF
3159212
18378
468
Posters
1988 David Hockney (1937-) angol festőművész a budapesti Generalart Stúdióban rendezett kiállítási plakátja. Ofszet, papír, 59x42 cm. Jó állapotban, jobb alsó sarkában kisebb törésnyommal. / Exhibition poster, ofset on paper, 59x42 cm.
2 600 HUF
3133979
18379
468
Posters
1989 Az utolsó asszony (Gerard Depardieu, Ornella Muti), nagyméretű filmplakát, moziplakát, hajtva, 82x56 cm
6 000 HUF
3161553
18380
468
Posters
Műrepülő plakát tétel, 3 db: 1989 Hungary Békéscsaba, műrepülő EB 1989, plakát, jelzett a dúcon, hajtott, kis szakadással, 60x42 cm.; 1994 17th World Aerobatic Championships, műrepülő plakát, jelzett a dúcon, 56x39 cm.; cca 1990-es évek közepe Aerotriga, Hungarian Aerobatic Formation, a 4 pilóta közül 2 aláírta, 48x33 cm.
6 000 HUF
3133971
18381
468
Posters
1989 Chouans! / Huhogók! c. francia film, nagyméretű fimplakát, moziplakát, hajtva, 77x58 cm
6 000 HUF
3159325
18382
468
Posters
Vízkereszt ca 1989. (Színházi plakát) Rendezte: Zsámbéki Gábor. Fsz.: Benedek Miklós, Stohl András. . Grafikus: Khell Csörsz. 32x62 cm
6 000 HUF
3134022
18383
468
Posters
cca 1989 Egy kisebb isten gyermekei, nagyméretű filmplakát, moziplakát, Bp., Offset és Játékkártya Ny., hajtva, kis lapszéli sérüléssel, 81x56 cm
6 000 HUF
3159323
18384
468
Posters
Csirkefej 1989. (Színházi plakát) Rendezte: Zsámbéki Gábor. Fsz.: Gobbi Hilda. Grafikus: Khell Csörsz. br>62x30 cm. Szép állapotban. Gobbi Hilda főszereplésével készült, ritkább változat
20 000 HUF
3134038
18385
468
Posters
1989 A lenullázott légió, nagyméretű filmplakát, moziplakát, hajtva, minimális lapszéli szakadással, 86x58 cm
6 000 HUF
3085966
18386
468
Posters
1990 FIDESZ plakát, 58×42 cm
1 400 HUF
2829172
18387
468
7500
Posters
7 500 HUF
3014333
18388
468
Posters
1993 Bozó Gyula egyházi és világi érmek kiállítása plakát terv kollázs 70x90 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house