Art-ceramics
Number of items: 320
3151460
11608
467
Art-ceramics
Dobos figurális váza. Mázas kerámia, kis kopással, m: 15 cm
3 000 HUF
3151462
11609
467
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi váza. Mázkopással, m: 29,5 cm
3 000 HUF
3151464
11610
467
Art-ceramics
Mihály Béla váza. Jelzett, kis kopással, m: 17 cm
2 600 HUF
3151465
11611
467
Art-ceramics
Kerámia maszk. Jelzett, kis kopással, h: 25 cm
3 000 HUF
3151494
11612
467
Art-ceramics
Erdélyi István váza. Mázas kerámia, jelzett, kis kopással, m: 34 cm
3 000 HUF
3150714
11613
467
Art-ceramics
Vizeskorsó. Zemplén, 19. sz. vége, kis sérülésekkel, m: 34 cm
3 000 HUF
3150910
11614
467
Art-ceramics
Borsódy Ágnes (1936): Váza. Jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
4 000 HUF
3014796
11615
467
Art-ceramics
Keleti mintás madaras kaspó. Jelzéssel, kopással, 13x13x11 cm
2 800 HUF
2939808
11616
467
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Lány sállal. Mázas kerámia, kézzel festett, apró lepattanással, mázhibával 24 cm
3 000 HUF
2943013
11617
467
Art-ceramics
Retro kerámia hamuzó, mázas kerámia, jelzéssel, kopással, d: 15 cm
2467239
11618
467
Art-ceramics
Csurgatott mázas kerámia kupa. SDX kupa. Hibátlan. 24 cm
1 400 HUF
2378864
11619
467
Art-ceramics
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m