Art-ceramics

Number of items: 320

Laky Vera: Szív alakú ékszeres tál. Jelzett, kis kopással, 17x15 cm
11596.

3 200 HUF
8,67
10,00

Reto német váza. Kis lepattanással, m: 17,4 cm
11597.

3 200 HUF
8,67
10,00

Modra dísztál. Mázas kerámia, jelzett, kis kopással, d: 30 cm
11598.

2 400 HUF

3 darab iparművész mázas kerámia kalapos hölgy, klf méretben
11599.

3 000 HUF

cca 1920, Patócs Mihály Hódmezővásárhely dísztál. Jelzett, mázkopásokkal, d: 22 cm
11600.

2 400 HUF
28

Antik marokkói dísztál. Jelzés nélkül, kis kopással, d: 27 cm
11601.

2 400 HUF

Női figurális váza. Jelzés nélkül, minimális kopással, m: 17,5 cm
11602.

2 000 HUF

Mihály Béla ikebana, kerámia, jelzett, minimális kopással, 14x13 cm
11603.

2 800 HUF

Türkizmázas kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11604.

2 000 HUF

Iparművész kerámia falitál. Jelzett, minimális kopással, d: 28,5 cm
11605.

3 000 HUF

Tófej király díszítéses kínáló. Jelzett, minimális kopással, 17,5x15,5 cm
11606.

3 000 HUF

Dósa Pardy Szentes 2 darab feketekerámia tárgy, jelzett, kis kopással, d: 13 cm alatt
11607.

3 400 HUF
9,21
10,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF