20091.
Closed 467. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Br. Krafft-Ebing Rikhárd: A törvényszéki elmekórtan tankönyve. Bp., 1885, MTA. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinc, viseltes állapotban.