Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 47

Z. Tábori Piroska: Húspótló ételek hústalan napokra. Hústalan étrendek az egész esztendőre. A magyar háziasszonyok segítségére összeáll.: - - . Bp., [1940], Singer és Wolfner, 79+(1) p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerinc alján szakadással, az elülső borító alsó sarkán szamárfüllel.
19990.

2 800 HUF

Töttös Gábor: A szekszárdi szőlő és bor. Szekszárd, 1987, szerzői. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
19991.

2 400 HUF

2 db gyümölcstermesztés témájú könyv: Dr. Okályi Iván: Általános gyümölcstermesztés és értékesítés. I. rész. ,,Magyar Gyümölcs" könyvsorozat VII. köt. (Bp., 1944), Magyar Gyümölcs, 96 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval. + Claus József - Mike János: Gyümölcstermesztés. Kisvárda, 1935, Felsőszabolcsi Gazdakör, 79+(1) p. Kiadói papírkötés.
19992.

3 000 HUF

Vincze, István: Ungarische Weinkeller. Budapest, 1960. (Akadémiai Nyomda). [119]-145 + [1] p. Egyetlen kötetkiadás. Vincze István (1922-1982) néprajztudós, borászattörténész, a Néprajzi Múzeum munkatársának német nyelvű dolgozatát oldalszámozáson belül a népi borospince-építészet tárgyköréből vett gazdag szövegközti fotóanyag kíséri. (Különlenyomat az Acta Ethnographica: A Magyar Tudományos Akadémia Néprajzi Közleményei IX. kötetének, 1-2. füzetéből.) Fűzve, kiadói borítóban. Jó példány.
19993.

3 000 HUF

Hope Ricciotti-Vincent Connelly: The Pregnancy Cookbook. Revised and expanded. New York-London, 2002. W.W. Norton & Company. Kiadói papírkötés.
19994.

2 600 HUF
7,05

Auguszt Arató Auguszta - Auguszt Olga: Auguszt Cukrászda. Egy cukrászdinasztia története 1870-2006. Bp., 2007, Grafit Public. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19995.

3 000 HUF
10

19996.

1 800 HUF

19997.

2 600 HUF
7,05

19998.

2 600 HUF
7,05

Kolligátum, 2 mezőgazdasági témájú mű: Reichenbach Béla: Dánia mezőgazdasága magyar gazdaszemmel nézve. Bp., 1927, "Pátria", 56 p. + Lázár Ferenc: Zöldségtermesztés gyakorlati tapasztalatok alapján. Bp., [1922], Légrády, 154 p. Második kiadás. Félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, az elülső szennylapon firkákkal.
19999.

2 800 HUF

Villamos sütés-főzés szakácskönyve. Szerk.: Lonkai Ferenc. Bp., 1948., Révai, 32 p. Kiadói papírkötés.
20000.

1 800 HUF

Natter-Nád Miksa: Új virágos könyv. Kerti és szobai növényeink származása, története és ápolása. Bp., 1942, Pallas, 297+(3) p. Kapuvári Hausser Adorján, László József és Wesely Norbert rajzaival. Átkötött félvászon-kötésben, foltos borítóval, helyenként ázásnyomokkal, egy lap sérült, javított.
20001.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF