Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 47

Vegyes könyv tétel, 3 db:   Gyümölcsfélék a táplálkozásban. Összeáll.: az Élelmezéstudományi Intézet Munkaközössége. Bp., 1952, Élelmiszer és Begyűjtési Könyv- és Lapkiadóvállalat. Kiadói papírkötés.;   Bikich György: Tanácsok cukorbetegek számára. Bp.,1959.,Egészségügyi Minisztérium Egészségügyi Felvilágosítási Központja. Kiadói papírkötés.;   Szendei Ádám: Korunk betegsége a magas vérnyomás. Bp.,1960.,Egészségügyi Minisztérium Egészségügyi Felvilágosítási Központja. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.;
20002.

1 800 HUF

20003.

1 200 HUF

A Pesti Hírlap új szakácskönyve és 1001 jótanács a háziasszonyoknak. Bp, 1933, Légrády, 3-114 p. Papírkötés, borító nélkül, foltos, a sarkain szamárfülekkel, egy lapon kivágással (77/78 p.) + A Pesti Hírlap szakácskönyve. Bp., 1933, Légrády, 3-114 p. Papírkötés, borítóhiánnyal, az utolsó lap sérült.
20004.

1 600 HUF

20005.

1 400 HUF

2 db vendéglátás témájú könyv: Italismeret. A vendéglátó szakképzés számára. + Felszolgáló ismeretek. Vendéglátás, terítés, szervírozás. Bp., 2000-2002, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói papírkötés, az egyik könyv néhány lapján ázásnyomokkal.
20006.

1 400 HUF

Kovács Mária (szerk.): Csokoládés csodák. Több mint 200 csábító recept. Bp., 2006, Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, zsugorfóliában.
20007.

1 800 HUF

Dr. Lakó Elemér: Bornemisza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: - - . Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban.
20008.

1 200 HUF

Kurtz Béla:  A szállodásipar.  Budapest, 1942. A Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete (Merkantil-nyomda). [2] + 273 + [1] p. + 9 melléklet (3 kihajtható: két kétoldalas költségszámítási táblázat, egy hasonmás; 6 kétoldalas). Egyetlen kiadás.  Teljességre törekvő kézikönyv a szállodairányítás kérdéseiről, mely a szálloda építészeti, belsőépítészeti, hangszigetelési, bútorozási, műszaki, karbantartási, takarítási és higiénés kihívásaitól a személyzet feladatainak tárgyalásán át a marketing és könyvelés problémáiig szerteágazó témákban ad tanácsot a reménybeli szállodavezetők számára; a kötet kitér a nyugati és a hazai gyakorlat különbségeire, illetve - háborús év lévén - légoltalmi kérdésekre is. A szerző a Gellért Szálló igazgatója.  Aranyozott gerincű kiadói félvászon kötésben, a kötéstáblák sarkain apró sérüléssel. Jó példány.
20009.

6 000 HUF

20010.

2 800 HUF

20011.

1 600 HUF

Szakmai vizsgára felkészítő feladattár. Vendéglátás szakmacsoport. Szerk.: Dudásné Baricza Margit. Bp., 2005, Kereskedelmi és Idegenforgalmi Továbbképző. Kiadói papírkötés.
20012.

1 200 HUF

Kriszten György: Szőlőlugas. Bp., 1988, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20013.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF