19998.
Closed 467. Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Szerk.: - -. Bp.,[1937],SzÃnházi Élet,(Athenaeum-ny.), 256+32 p. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval, laza fűzéssel, néhány lapszélen kis szakadással, kis sérüléssel, egy üres lapon kis kivágással, szakadt elülsÅ‘ szennylappal.