17333.
Closed 467. Online auction
Scout
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Speyer, [Wilhelm]: Yü En-hu, a kínai cserkész. Ford.: Rába Leó. Márton Lajos rajzaival. Bp., [1939], Hungária, 251+(3) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, sérült borítóval, hiányzó címlappal(?), helyenként javított fűzéssel.