Scout Number of items: 29
3157513
17320
467
Scout
1933 A gödöllői cserkész jamboreen magyar cserkész által viselt hímzett textil ingdísz, szép állapotban, 5,5×5 cm
12 000 HUF
3158166
17321
467
Scout
1933 Jamboree Budapest Hungaria illusztrál kiadvány, Richter Aladár és Márton Lajos illusztrációival
3 000 HUF
3150959
17322
467
Scout
cca 1930 Cserkészek Csesznek vára alatt és egy portré, 2 db vintage fotó, az egyik feliratozva, ezüst zselatinos fotópapíron, 14,5x20 cm és 23x15 cm
2 400 HUF
3157309
17323
467
22000
Scout
1933 A gödöllői cserkész Jamboreen készített 35 db fotó, kartonon, szép állapotban, 6×9 cm
22 000 HUF
3155651
17324
467
Scout
Cserkész negatívok, 10 db, 6×9 cm
10 000 HUF
3155678
17325
467
Scout
1936 A 262. sz. cserkész csapat tagjai, fotó, sarkán törésnyom, 6×9 cm
2 000 HUF
3152032
17326
467
Scout
Történt pedig... és egyéb cserkész-elbeszélések. Ford.: Rimler Iván. Márton Lajos rajzaival. Bp., 1947, Korda R.T., 56 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, a hátsó borító és a lapok foltosak, az előzéklapon ajándékozási bejegyzéssel.
1 400 HUF
3151311
17327
467
Scout
Kápolnai József: B.-P. (Baden-Powell Róbert). Bp., [1928], Cserkészbolt (Karcag, Kertész ny.), 143+(3) p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, egy lap sérült, javított.
1 400 HUF
3158945
17328
467
Scout
"Hungaria" cserkész, fém övcsat, cserkész liliom díszítéssel, bőr övvel, kopott.
6 000 HUF
3158161
17329
467
Scout
4 000 HUF
3151417
17330
467
Scout
Radványi Kálmán: Az erdei ház. (Cserkészregény). Bp., [1944], Stádium, 255+(1) p. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, tulajdonosi bélyegzővel.
1 400 HUF
3151318
17331
467
Scout
Fábián Gyula: A Rozmaring-őrs kalandjai. Biczó András rajzaival. Bp., 1942, Dante, 175+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, kopott borítóval, kissé foltos, sérült gerinccel.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house