Jewellery and precious metal items

Number of items: 211

Ezüst(Ag) öngyújtó, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 22,2 g
22145.

10 000 HUF

Ezüst (Ag) nyaklánc hovlit kővel. Jelzett, br 13,74 g 30x30 mm
22147.

6 000 HUF

Füstkvarc ovális csiszolás, 32,5 cts
22148.

7 500 HUF
20,33
23,44

Aranyozott ezüst (Ag) bross, jelzett, 4×3,5 cm, nettó: 7,5 g
22149.

4 000 HUF

Ezüst 0,925 padparadzsa színű cirkóinával, m: 58 , 2,73 g
22150.

12 000 HUF

3 pár ezüst (Ag) fülbevaló jelzett össz 41 g
22151.

8 000 HUF

Négyszög zafír 3,4x3,4 mm
22152.

Négyszög zafír 3,4x3,4 mm

6 000 HUF

Körte zafír 0,5 ct
22153.

Körte zafír 0,5 ct

12 000 HUF

22154.

16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst(Ag) teáskanál, jelzett, h: 14 cm, egyiken erős reszelés nyomaival, nettó: 41 g
22156.

8 000 HUF

Arany (Au) 14K fehérarany sokköves gyűrű, jelzett, méret: 49, bruttó: 2,4 g
22157.

36 000 HUF
97,56
112,50

Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 22 cm, nettó: 34,1 g
22158.

16 000 HUF
43,36
50,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF