Jewellery and precious metal items

Number of items: 211

Ezüst(Ag) glídes karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 6,9 g
22183.

2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst(Ag) nagy szemű masszív karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 12,1 g
22184.

3 800 HUF
10,30
11,88

22185.

16 000 HUF
43,36
50,00

22186.

16 000 HUF
43,36
50,00

22187.

6 000 HUF

22188.

32 000 HUF
86,72
100,00

22189.

20 000 HUF
54,20
62,50

22190.

4 400 HUF
11,92
13,75

22191.

15 000 HUF
40,65
46,88

Ezüst (Ag) karkötő, sérült, jelzett, h: 21 cm, nettó: 18 g
22192.

5 000 HUF

Ezüst (Ag) mintás lapos kígyó karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 6,4 g
22193.

2 200 HUF
5,96
6,88

22194.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF