Jewellery and precious metal items

Number of items: 211

6 darab ezüst (Ag) nyelű villa, jelzett, bruttó: 120 g
22072.

8 000 HUF

22073.

38 000 HUF
102,98
118,75

Ezüst (Ag) szalvétatartó, jelzett, 14,5×16 cm, nettó: 92 g
22074.

32 000 HUF
86,72
100,00

Ezüst (Ag) nyelű salátakínáló pár. Jelzett, bruttó: 130g
22075.

5 000 HUF
10

Őzláb formájú 4 személyes ezüst (Ag) nyelű sajtfogyasztó szett, díszdobozban, jelzett, h: 11,5 cm
22076.

10 000 HUF

Angol ezüstözött sóborsszóró pár. Jelzett, kopással, m: 11,5 cm
22077.

4 000 HUF

Raphael ezüst (Ag) töltőtoll, lekopó felületű díszdobozban, bruttó: 23 g
22078.

10 000 HUF

Ezüst (Ag) merőkanál, jelzett, nettó: 100g
22079.

16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst (Ag) figurális fűszerkínáló pár. Jelzett, nettó: 124 g
22080.

24 000 HUF
65,04
75,00
16

Ezüst leveses kanál plasztikus díszítéssel dianás jelzéssel, Kaumans mesterjeggyel 67 g
22081.

12 000 HUF

Tiffany & Co.Makers sterling ezüst (Ag) lemezzel bevont levélnehezék, "Department of Commerce / United States of America" felirattal, jelzett, kopással, 10x7 cm
22082.

16 000 HUF
43,36
50,00

3 db antik ezüst (Ag) teáskanál, 13 latos jelzéssel 1838. Lietzer mesterjeggyel 56 g
22083.

20 000 HUF
54,20
62,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF