Printed Materials

Number of items: 407

1906 Az S. M. Kaiserin Auguste Victoria személyszállótó hajó két klf étlapja / 2 menu cards of the ship Kaiserin Auguste Victoria
17882.

3 600 HUF
9,76
11,25

1907 a Honi Ipar a munkaadók lapja c. lap VIII. évf 7. szám. 40p. Sok reklámmal
17883.

4 000 HUF

cca 1910 Trieste / Trieszt, album 20 db fekete-fehér képpel, szecessziós papírborítóval, 12x18 cm
17884.

3 600 HUF
9,76
11,25

1910 Vasárnapi Újság 57. évf, 52 sz., dec. 25., szecessziós divatképekkel és reklámokkal, kissé foltos
17885.

1 200 HUF

cca 1910-1930 Ricordo di Venezia, leporelló fekete-fehér képekkel (közte egy panorámakép), kopott, foltos borítóval
17886.

1 600 HUF

cca 1910-1940 11 db fejléces levél tétel
17887.

1 000 HUF

1913 Földrajzi Közlemények LIX. köt. 6-8. sz. Szerk.: Hézser Aurél. Papírkötés, szakadt borítóval, a szélén ceruzás jegyzettel.
17888.

2 000 HUF

1913 Isten igéje, népies szentírás-magyarázó folyóirat. I. évf. 19. és 20. szám. Felelős szerkesztő: Masznyik Endre. Pozsony, 1913, Wigand K. F. könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, borítón apró felületi ésrülésekkel (feltehetően címke okozta), máskülönben jó állapotban.
17889.

800 HUF

1914 A "Budapest" album-naptára. 1914. XXXV. évf. Szerk.: Gara József. Bp., 1914, Wodianer F. és Fiai. Fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott és kissé foltos borítóval, kissé sérült és kissé foltos gerinccel, előzéklapon és címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, címlapon apró sérüléssel, néhány lapon apró foltokkal.
17890.

1 800 HUF

cca 1910 3 db turisztikai képes leporelló: Amsterdam, Dresden, Milano. Kiadói, részben szecessziós kötésben, részben sérült, későbbi tulajdonosi névbejegyzéssel.
17891.

2 400 HUF

cca 1910-1920 L'architecture moderne a Paris / Párizsi épületek a századfordulóról, 4 db nagyméretű nyomat, változó állapotban, 36x24 cm és 40x25 cm között
17892.

1 800 HUF

cca 1910-1920 L'architecture moderne a Paris / Párizsi épületek a századfordulóról, 3 db nagyméretű nyomat, változó állapotban, lapszéli sérülésekkel, 40x25 cm körül
17893.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF