Printed Materials

Number of items: 407

cca 1900 II. Mátyás koronázása , a Magyar Nemzet Története melléklete, hajtva, 34x26 cm
17870.

1 000 HUF

cca 1900 A magyar nemzet függetlenségi nyilatkozata, a Magyar Nemzet Története facsimile melléklete, hajtva, (4) p.
17871.

1 800 HUF

cca 1900 München im Bild. H.n., é.n., Monachia (Hermann Tietz). Fekete-fehér müncheni látképekkel, utcarészletekkel gazdagon illusztrált. Kiadó harántalakú, zsinórfűzésü papírkötésben, későbbi tulajdonosi névbejegyzéssel, foltos borítóval és részben foltos lapokkal.
17872.

1 400 HUF

cca 1900-1920 Ricordo di Roma, leporelló 27 db fekete-fehér képpel (közte egy panorámakép), sérült gerinccel, 22x16,5 cm
17873.

1 200 HUF

17874.

1 800 HUF

Magyar czímeres emlékek. - Monumenta Hungariae Heraldica. Közli: Fejérpataky László II. füzet Bp., 1902, A Magyar Tudományos Akadémia támogatásával kiadja a Magyar Heraldikai és Genealógiai Társaság. (Franklin ny. - Ullmann József [ny.]). 68, [4]p.,+ 25 t (Címerrajzok) Kötés nélkül, lapok alja kissé sérült.
17875.

4 000 HUF

1902 Mehler Ede: Egyiptológiai tanulmányok a chronológia köréből. Értekezések. Magyar Tudományos Akadémia, 12p
17876.

1 000 HUF

1903 Emléklapok az Iparosok Mária-gyülekezetének második évéről 42p
17877.

700 HUF
1,90
2,19

1903 (Besztercebányai) Havi szemle. Szépirodalmi, tudományos és művészeti folyóirat. III. évf. 3., 6., 7. számok litografált címlappal
17878.

3 200 HUF
8,67
10,00

17879.

2 000 HUF

1903-1904 Zászlónk. Ifjusági Lap. Kiadja a Regnum Marianum. II. évf. Bp., 1904, Stephaneum. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült kötéssel és kijáró lapokkal, megviselt állapotban.
17880.

2 400 HUF

17881.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF