Jewellery and precious metal items

Number of items: 301

Ezüst (Ag) díszkanál, jelzett, h: 16 cm, nettó: 35,3 g
22290.

6 000 HUF

Aufsatz. Kristály, ezüst (Ag) talppal. d: 21 cm .
22291.

24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) peremes kristály üvegcse. Jelzett, hibátlan 10 cm
22292.

6 000 HUF

Art deco váza. Styl műterem kézi festett porcelán,jelzett, minimális kopással
22293.

4 000 HUF

Ezüst (Ag) fedeles kristály pipere üveg. Jelzett Sterling ezüst , tetején kis benyomódással21,6 g 9x9 cm
22294.

7 000 HUF
18,97
21,88

Sárkányölő Szent György. Modern ikon, ezüst (Ag) okláddal, jelzett, kopással, 27x22 cm
22295.

16 000 HUF
43,36
50,00
10

22296.

5 000 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű szintetikus rubinnal, jelzett, méret: 56, bruttó: 5 g
22297.

3 600 HUF
9,76
11,25

Ezüst (Ag) karkötő és medál rózsaszín kövekkel br 12,5 g
22298.

3 000 HUF

Ezüst (Ag) walles nyaklánc, jelzett, h: 43 cm, nettó: 7,4 g
22299.

3 000 HUF

Ezüst (Ag) golyós fülbevalópár, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 6,7 g
22300.

3 400 HUF
9,21
10,63

22301.

18 000 HUF
48,78
56,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF