Jewellery and precious metal items

Number of items: 301

Ezüst (Ag) gyűrű, swarovski kristályokkal díszítve, bruttó: 4 g
22266.

2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst(Ag) tálca, jelzett, 19,5×13 cm, nettó: 165 g
22267.

32 000 HUF
86,72
100,00

1896 6 db ezüst (Ag) mokkás kanál. Milleniummi 1 koronás érmékből. Monogrammal. 69 g Hozzá Hemger Antal ezüstműves belül hiányos díszoboza
22268.

20 000 HUF
54,20
62,50

22269.

19 000 HUF
51,49
59,38

Majorca tenyésztett gyöngy nyaklánc ezüst (Ag) szerelékkel, eredeti dobozában, leírással 36 cm
22270.

8 000 HUF

6 db ezüst (Ag) mokkás kanál. 1945 utáni magyar fémjellel, jelzett 74 g
22271.

15 000 HUF
40,65
46,88

Arany (Au) 14 fülbevalópár korallal, jelzett, d: 0,5 cm, bruttó: 0,8 g
22272.

14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüst (Ag) gyűrű zöld ásvánnyal, jelzés nélkül, méret: 60, bruttó: 4 g
22273.

2 200 HUF
5,96
6,88
9

Ezüst (Ag) szövött nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, nettó: 10,9 g
22274.

5 000 HUF

Arany (Au) 10K nyaklánc medállal, jelzett, h: 54 cm, bruttó: 1 g
22275.

10 000 HUF

Ezüst (Ag) sokköves karkötő, jelzett, h: 18 cm, bruttó: 10 g
22276.

5 000 HUF

Ezüst (Ag) gyöngyös nyaklánc és karkötő, jelzett, h: 19 és 48 cm, bruttó: 31,1 g
22277.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF