Jewellery and precious metal items

Number of items: 301

Ezüst(Ag) kockás nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 6,5 g
22278.

3 200 HUF
8,67
10,00

Ezüst (Ag) charm Pandora jelzéssel, d: 1,1 cm, nettó: 2,9 g
22279.

2 600 HUF
7,05

22280.

38 000 HUF
102,98
118,75

Ezüst(Ag) villa és kanál, puttós nyéllel, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 120,9 g
22281.

24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst(Ag) gazdagon díszített tálca, jelzett, d: 18,5 cm, nettó: 149 g
22282.

30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst (Ag) szalvétatartó, jelzett, 14,5×16 cm, nettó: 92 g
22283.

36 000 HUF
97,56
112,50

22284.

40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 23 cm, nettó: 44,5 g
22285.

17 000 HUF
46,07
53,13

Tiffany & Co.Makers sterling ezüst (Ag) lemezzel bevont levélnehezék, "Department of Commerce / United States of America" felirattal, jelzett, kopással, 10x7 cm
22286.

20 000 HUF
54,20
62,50

22287.

80 000 HUF
216,80
250,00

22288.

46 000 HUF
124,66
143,75

22289.

48 000 HUF
130,08
150,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF