20183.
Closed 463. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Formulae Normales. Szabványos vényminták. Bp.,(1940.), Magyarországi Gyógyszerész Egyesület, XXIV+153 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés.