Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 128

31638.

12 000 HUF

31639.

3 600 HUF
9,76
11,25

31640.

2 000 HUF

31641.

1 600 HUF

8db-os, nagyrészt lövész díj-és emlékérem tétel T:XF
31642.

2 000 HUF

19db-os díjérem, jelvény tétel a szocialista időszakból, közte 1962. "Magyar Acélárugyár 1962." díjérem márvány lapon T:XF,VF
31643.

2 000 HUF

14db-os, főleg magyar sport díjéremből álló tétel T:vegyes
31644.

2 000 HUF

25db-os, főleg 1920-1930-as évekből való sport díjéremből álló tétel, közte: "Debrecen sz. kir. város törvényhatóságának testnevelési bizottsága V. díj" bronz díjérem, 1968. "F.I.S. C.R.L. Vasutas Budapest Rome 1968" aranyozott bronz díjérem, 1934. "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége / I. oszt. ifj. bajn. pártos csop." kétoldalas, bronz díjérem "Hawel Bp." gyártói jellel (30mm), ~1910-1930. "Műegyetemi Athletikai és Football Club versenydíja" kétoldalas bronz érem (34x26mm) + "Kereskedelmi alkalmazottak o.e. sportcsoportja versenydíja" kétoldalas Cu-Zn érem, fül nélkül (31mm) + "OTE 1872"kétoldalas ezüstözött bronz érem (28mm) T:vegyes
31645.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF