Photo

Number of items: 443

1907 Szabadka (selyem) gubó válogatási tanfolyam csoportkép, üvegezett keretben, Foltos 32x24 cm
13926.

2 400 HUF

Irredenta tablókép M. Kir. József Nádor Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Bánya-, kohó- és erdőmérnöki karának valetáló hallgatói 1937-1938 évben, Tabló üvegezett keretben Külsö méret 34x28 cm
13927.

1 600 HUF

1961 Lakásbelsők, kb. 25 db albumlapra ragasztott fotó, 9×14 cm
13928.

1 600 HUF

cca 1914 Nyíregyháza, Nyírvíz Szabályozó Társulat székháza, kartonra kasírozott fotó Hunyady és Malachovsky műterméből, feliratozva, sérült karton, 18×22,5 cm
13929.

12 000 HUF

1928 Spanyol M.CD 1 "Ganz largo" ("Hosszú Ganz") villamos motorkocsi a gyárban (nyomtáv: 1000 mm, 410 LE, gyártó a Ganz 1928-ban), kartonra kasírozott fotó, kis sarokhiány, sérült karton, 15,5×22 cm
13930.

16 000 HUF
43,36
50,00

Damien Valero (1965): Corpus xd. Fotónyomat. Művészpéldány. E/A 2/3. Képméret 12x12 cm Üvegezett keretben. Keret mérete 34x33 cm
13931.

28 000 HUF
75,88
87,50

cca 1960, HÉV GANZ motorkocsi. 1929-es gyártmány, először a gödöllői vonalon volt használatban. Kis sarokgyűrődések, 27,5x39,5 cm
13932.

3 000 HUF

cca 1925-1935 Leányiskolai csoportkép, 5 db, kartonra kasírozva, vegyes méretben
13933.

900 HUF
2,44
2,81

1990 Ez is Amerika c. film 7 darab vitrinfotó, 18x24 cm
13934.

2 000 HUF

Régi fotóalbum vizitkártyák számára Réz veretes egészbőr kötésben, kissé sérült, benne 20 db sokszorosított Budapest fotó az 1940-es évekből
13935.

2 000 HUF

13936.

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF