Photo Number of items: 443
3102211
13926
462
Photo
1907 Szabadka (selyem) gubó válogatási tanfolyam csoportkép, üvegezett keretben, Foltos 32x24 cm
2 400 HUF
3102017
13927
462
Photo
Irredenta tablókép M. Kir. József Nádor Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Bánya-, kohó- és erdőmérnöki karának valetáló hallgatói 1937-1938 évben, Tabló üvegezett keretben Külsö méret 34x28 cm
1 600 HUF
3106379
13928
462
Photo
1961 Lakásbelsők, kb. 25 db albumlapra ragasztott fotó, 9×14 cm
1 600 HUF
3107209
13929
462
Photo
cca 1914 Nyíregyháza, Nyírvíz Szabályozó Társulat székháza, kartonra kasírozott fotó Hunyady és Malachovsky műterméből, feliratozva, sérült karton, 18×22,5 cm
12 000 HUF
3107067
13930
462
Photo
1928 Spanyol M.CD 1 "Ganz largo" ("Hosszú Ganz") villamos motorkocsi a gyárban (nyomtáv: 1000 mm, 410 LE, gyártó a Ganz 1928-ban), kartonra kasírozott fotó, kis sarokhiány, sérült karton, 15,5×22 cm
16 000 HUF
2832885
13931
462
28000
Photo
Damien Valero (1965): Corpus xd. Fotónyomat. Művészpéldány. E/A 2/3. Képméret 12x12 cm Üvegezett keretben. Keret mérete 34x33 cm
28 000 HUF
3087678
13932
462
Photo
cca 1960, HÉV GANZ motorkocsi. 1929-es gyártmány, először a gödöllői vonalon volt használatban. Kis sarokgyűrődések, 27,5x39,5 cm
3 000 HUF
3011414
13933
462
900
Photo
cca 1925-1935 Leányiskolai csoportkép, 5 db, kartonra kasírozva, vegyes méretben 3065520
13934
462
Photo
1990 Ez is Amerika c. film 7 darab vitrinfotó, 18x24 cm
2 000 HUF
3102654
13935
462
Photo
Régi fotóalbum vizitkártyák számára Réz veretes egészbőr kötésben, kissé sérült, benne 20 db sokszorosított Budapest fotó az 1940-es évekből
2 000 HUF
2871265
13936
462
Photo
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house